Rusza kolejna edycja samoobrony dla kobiet w Rudzie Śląskiej

Od poniedziałku, 11 marca, rusza kolejna edycja bezpłatnego kursu samoobrony dla kobiet. Podczas sześciu spotkań panie poznają podstawowe techniki, nabiorą pewności siebie w kontakcie z agresorem i nauczą się zachować spokój w sytuacji bezpośredniego zagrożenia. Wszystko pod okiem mistrzów z Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate.

Rudzki Klub Kyokushin Karate
Samoobrona kobiet po raz kolejny w Rudzie Śląskiej

Zajęcia z uczestniczkami kursu poprowadzą trzej instruktorzy Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate - Roman Dymek, Marek Partuś i Piotr Muc.

- Kurs samoobrony od samego początku cieszy się wielkim zainteresowaniem rudzianek. Świadczy o tym fakt, że często już pierwszego dnia lista uczestniczek zapełnia się całkowicie. Dlatego zachęcam do szybkiego podjęcia decyzji i zapisania się na to bezpłatne szkolenie – mówi Roman Dymek.

Zajęcia odbywają się w sali treningowej Rudzkiego Klubu Kyokushin Karate przy ul. Ratowników 2 w Nowym Bytomiu (na terenie basenu). Uczestniczki muszą być pełnoletnie. Do ćwiczeń potrzeba jedynie stroju sportowego i skarpetek. Oraz wiele chęci do walki.

- Początkowo jednodniowe zajęcia z samoobrony były prezentem dla rudzianek z okazji Dnia Kobiet. Okazało się jednak, że uczestniczki są chętne do nauki i bardzo chciały, żeby takich spotkań było więcej. Właśnie dlatego postanowiliśmy zorganizować kursy, składające się z kilku intensywnych treningów. Zależy nam, żeby panie nauczyły się konkretnych technik samoobrony, wzmocniły pewność siebie i potrafiły skutecznie obronić przed atakiem napastnika – mówi Marek Partuś, jeden z instruktorów.

Zajęcia zaplanowane są na 11, 13, 15, 18, 20 i 22 marca w godzinach 16.30-18.00.

Zgłoszenia do udziału w kursie przyjmowane będą w rudzkim Urzędzie Miasta od 1 marca od godziny 8.00 do 14.00. W kolejne dni - w godzinach pracy urzędu.

Zapisać się można też wysyłając maila na adres: media@ruda-sl.pl lub pod numerem telefonu 32 342 36 06. Można też zgłosić się osobiście do Wydziału Kultury, Komunikacji Społecznej i Promocji Miasta.

Pamiętajcie - liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób, a liczy się kolejność zgłoszeń!

Pierwszy sklep Bricomarché w Rudzie Śląskiej

Może Cię zainteresować:

Nowy supermarket w Rudzie Śląskiej. Dziś otwarł się Bricomarché

Autor: Jacek Skorek

28/02/2024

Wielki piec ruda śląska9

Może Cię zainteresować:

Wielki piec w Rudzie Śląskiej przejdzie metamorfozę. Za blisko 100 milionów złotych

Autor: Jacek Skorek

28/02/2024

Szpital covid katowice

Może Cię zainteresować:

"Pani córka umrze bez tego leku". Nowa metoda oszustów w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

27/02/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon