Nowy supermarket w Rudzie Śląskiej. Dziś otwarł się Bricomarché

Oficjalne otwarcie odbyło się dziś o godzinie 8.00, ale na klientów wciąż czekają atrakcje z cennymi nagrodami - zapewnia właściciel nowego supermarketu typu "dom i ogród" w Halembie. Nowy sklep Bricomarché mieści się przy Kłodnickiej 56F i jest pierwszą placówką tej sieci w Rudzie Śląskiej.

bricomarche
Pierwszy sklep Bricomarché w Rudzie Śląskiej

1700 metrów kwadratowych powierzchni sklepowej i dodatkowo 1500 metrów ogrodu zewnętrznego z szeroką ofertą roślin od lokalnych dostawców. W ofercie znajduje się 25 tysięcy produktów do majsterkowania, materiały budowlane, artykuły dekoracyjne czy asortyment związany z ogrodem. Nowy market w Rudzie Śląskiej oferuje blisko 170 miejsc parkingowych.

- Oprócz szerokiego asortymentu do domu i ogrodu w atrakcyjnych cenach, Bricomarché w Rudzie Śląskiej oferuje też swoim klientom dodatkowe usługi takie jak: transport zakupionych artykułów pod wskazany adres, cięcie materiałów drewnianych i drewnopochodnych czy wycinanie otworów w zlewozmywakach. W sklepie jest również możliwość osobistego odbioru produktów zamówionych drogą internetową - informuje Angelika Baj, właścicielka sklepu Bricomarché w Rudzie Śląskiej – Halembie.

Do nowego Bricomarché warto wybrać się już w pierwsze dni od oficjalnego otwarcia ze względu na liczne, zaplanowane przez sieć okazje i promocje. Zakupy za minimum 200 złotych honorowane będą dodatkowym bonem podarunkowym o wartości 20 złotych. Promocja obowiązuje od 28 lutego do 2 marca.

- Odbędą się też tzw. licytacje od złotówki, umożliwiające nabycie jakościowych sprzętów za symboliczną kwotę czy konkurs z hasłem na najwyższy zakup otwarcia z nagrodami gwarantowanymi. Dla klientów zaplanowano atrakcyjne upominki z okazji otwarcia na łączną kwotę ponad 30 tysięcy złotych. Wygrać można między innymi: telewizor, deskę żyroskopową, zestawy narzędzi, głośniki bezprzewodowe oraz wiele innych artykułów - dodaje.

Bricomarche w Halembie jest czynne od poniedziałku do soboty w godz. 8.00–20.00; w niedziele handlowe w godz. 10.00–18.00.

Szpital covid katowice

Może Cię zainteresować:

"Pani córka umrze bez tego leku". Nowa metoda oszustów w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

27/02/2024

Hałda nowy bytom1

Może Cię zainteresować:

Hołda na Frynie będzie wzorem dla innych?

Autor: Jacek Skorek

22/02/2024

Mieszkania 2 przy ul Krasińskiego 6

Może Cię zainteresować:

Mieszkania dla rudzian. W sumie będzie 25 nowych lokali

Autor: Jacek Skorek

15/02/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon