Wystrzałowy Dzień Dziecka na strzelnicy w Rudzie Śląskiej

Zamiast przed monitorem czy komórką - można postrzelać naprawdę i poczuć się jak prawdziwy facet! Klub Strzelecki Legion Silesia zaprasza najmłodszych na Dzień Dziecka na strzelnicy w Rudzie Śląskiej Kochłowicach przy Kalinowej 15.

Kto chce poczuć proch i posmakować odrzutu prawdziwej broni - może spędzić Dzień Dziecka iście hucznie i wystrzałowo. Legion Silesia po raz kolejny wychodzi z propozycją dla najmłodszych i organizuje to święto na męską formułę. Oczywiście młode fanki strzelania mile widziane!

1 czerwca, w formie gier i zabaw, amatorzy strzelania będą mogli, pod opieką zawodowych instruktorów, zapoznać się z obsługą broni palnej, postrzelać z prawdziwej broni (choć dla początkujących jedynie z amunicji bocznego zapłonu), ASG, NERF (miotaczy piankowych strzałek), do tego posmakować nieco survivalu - będzie nauka budowy szałasu, nie zabraknie też gier, zabaw, grilla i wszelakiej formy energetycznego poczęstunku.

Całość jest bezpłatna! Jednakże z racji sporego zainteresowania tą formą spędzania wolnego czasu - o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń. Kto chętny - zapisujcie się czym prędzej na mailu: pytania@strzelaj.org.

Jak zapowiadają instruktorzy - nie ma limitu wieku - dolnego ani górnego - dla każdego znajdą się jakieś atrakcje! Początek imprezy o godzinie 11.00.

Grzegorz tobiszowski

Może Cię zainteresować:

Grzegorz Tobiszowski zawieszony w PiS. To decyzja prezesa

Autor: Redakcja

22/05/2024

Wypadek dts1

Może Cię zainteresować:

Przeleciał z DTŚ-ki na Zabrzańską. Groźnie wyglądający wypadek w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

22/05/2024

Policja kryptowaluty

Może Cię zainteresować:

Liczył na wielkie zyski, stracił blisko 400 tysięcy! Rudzianin oszukany na kryptowaluty

Autor: Jacek Skorek

21/05/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon