Walentynki okazją do zakochania się w psiaku. Torcida Girls odwiedziły z darami schronisko w Rudzie Śląskiej

Miłość i serce można okazać nie tylko bliskiej osobie. Z okazji Walentynek dziewczyny z Torcida Girls, które zainicjowały zrzutkę na pomoc podopiecznym rudzkiego schroniska dla zwierząt - dziś odwiedziły czworonogi z darami.

- Okazji do miłości jest wiele, a jedną z nich jest wizyta w schronisku. My, jak co roku w Święto Zakochanych, odwiedzamy te istoty, którym miłości szczególnie brakuje. Tym razem pomoc trafiła do Schroniska TOZ "Fauna", gdzie przekazałyśmy dobrej jakości karmę suchą i mokrą, którą spożywać mogą nawet chore i starsze pieski oraz akcesoria i inne potrzebne rzeczy. Zawsze stawiamy na jakość, nie ilość! Pomoc opiewała na prawie 2 tysiące złotych, za co Wam wszystkim dziękujemy! - mówią organizatorki akcji.

Poza darami, które udało się zebrać i kupić dzięki hojności ludzi o wielkich sercach - dziewczyny wzięły też psy na długi spacer. Szczególnie te starsze, które mają małą szansę na adopcję. Mały gest dla człowieka, ale z pewnością wielki dla samotnych zwierząt.

- Zachęcamy Was do zapoznania się z galerią, gdzie znajdziecie zwierzaki do adopcji, które przebywają w rudzkim schronisku. Niektóre już kilka lat. Jeśli któreś z nich Was urzekło - to zachęcamy do kontaktu ze schroniskiem lub odwiedzenia ich osobiście - dodają zakochane w zwierzętach dziołszki z Torcida Girls.

Może któryś z podopiecznych TOZ "Fauna" w Rudzie Śląskiej wpadnie wam w oko i w ten szczególny dzień znajdzie miłość i prawdziwy dom?

TU ZNAJDZIECIE LINK DO GALERII ADOPCYJNEJ PODOPIECZNYCH "FAUNY"

Zdjęcia w galerii: Magdalena Szpotan

Zapomniana wieża ciśnień w Kochłowicach

Może Cię zainteresować:

Na ratunek kochłowickiej wieży ciśnień. W sieci powstała specjalna petycja w tej sprawie

Autor: Aleksandra Szlęzak

13/02/2024

Remont tunkla ruda śląska4

Może Cię zainteresować:

Remont na Tunkla w Rudzie Śląskiej potrwa do końca miesiąca

Autor: Jacek Skorek

07/02/2024

Kto dziś ma czas na sprzątanie sieni? Można zlecić...

Może Cię zainteresować:

Masz dość sprzątania klatki schodowej? Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa daje rozwiązanie

Autor: Jacek Skorek

22/01/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon