"Pilates w plenerze" - Rudzianie lubią aktywność na świeżym powietrzu

W minioną sobotę po raz drugi amatorzy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu wzięli udział w zajęciach "Pilates w plenerze". Po zajęciach uczestników czekało pyszne śniadanie.

Reklama