8 oC
Wspaniałe powietrze!
W minioną sobotę po raz drugi amatorzy aktywności fizycznej na świeżym powietrzu wzięli udział w zajęciach "Pilates w plenerze". Po zajęciach uczestników czekało pyszne śniadanie.