N-S w Rudzie Śląskiej z lotu ptaka - nowy film Mariusza Boronia

Obiecał, że druga część będzie do końca miesiąca i jest! W kolejnym odcinku filmowej podróży nad budowaną w Rudzie Śląskiej Trasą N-S zobaczycie postępy prac w czerwcu. Tym razem Mariusz Boroń, autor tej powietrznej dokumentacji, postanowił polatać szybciej, niżej i pod przeszkodami. A na koniec... Zobaczcie film!

Mariusz Boroń
N-S z lotu ptaka, odc. 2

N-S-ka rośnie w oczach. Niestety, dla większości mieszkańców są to postępy niewidoczne, gdyż wjazd na teren budowy jest zamknięty. Ale nie dla dronów. Okazję tę wykorzystał Mariusz Boroń, by pokazać, jak idzie praca przy drodze, która docelowo ma połączyć autostradę A4 z Drogową Trasą Średnicową. Dzięki temu łącznikowi Ruda Śląska będzie jeszcze lepiej skomunikowana. Choć i teraz, oczywiście poza wieloma remontami, narzekać nie można. Wyskoczyć na autobanę czy średnicówkę możemy przecież w momencie. A kiedy zostaną połączone - nasze miasto zyska kolejny atut.

N-S-ka zresztą będzie rosnąć dalej - jeszcze w tym roku ruszy budowa pierwszego odcinka trasy N-S na północ - od Drogowej Trasy Średnicowej do ul. Magazynowej wraz z częściową przebudową tej ulicy. Wartość inwestycji to 60,4 mln zł, z czego ponad 57,4 mln zł to dofinansowanie z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program Inwestycji Strategicznych – edycja druga.

Na filmie Mariusza Boronia zobaczycie, jak wyglądała budowa w czerwcu. W porównaniu do pierwszego odcinka - tym razem było szybciej, niżej, z lataniem pod koparkami, a na koniec... wypadek. Zdarza się najlepszym pilotom. W tym przypadku, jak informuje Mariusz - zawiódł silnik i śmigła poszłyyyy... we wszystkich kierunkach świata.

Zobaczcie film!

N-S z lotu ptaka

Może Cię zainteresować:

Trasa N-S w Rudzie Śląskiej z lotu ptaka. Zobaczcie film Mariusza Boronia

Autor: Jacek Skorek

20/07/2023

Trasa N S Ruda Śląska

Może Cię zainteresować:

Trasa N-S będzie rozbudowywana w kierunku północnym. Urząd miasta ogłosił przetarg

Autor: Redakcja

07/03/2023

Ruda Śląska dostała dofinansowane

Może Cię zainteresować:

Ruda Śląska może rozpocząć budowę trasy N-S. Miasto otrzymało dofinansowanie

Autor: Paulina Gałbas

03/06/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon