Znamy już największe sklepy w nowym parku handlowym w Rudzie Śląskiej

Budowany w Rudzie Śląskiej nowy park handlowy, który stanie przy zbiegu ulic 1 Maja i Bukowej w Czarnym Lesie, jest już w blisko 90 procentach "zapełniony" najemcami. Inwestor właśnie podzielił się informacją, jakie sieci sklepów się w nim znajdą.

Wprawdzie otwarcie obiektu planowane jest za kilka miesięcy, to większość lokali ma już swoich najemców. Na duże zainteresowanie powstającym obiektem wpływa jego duży potencjał wynikający zarówno z doskonałej lokalizacji w pobliżu najważniejszych osi komunikacyjnych w regionie, jak i format parku handlowego, który utrzymuje silną pozycję na polskim rynku.

- Polacy coraz bardziej cenią możliwość robienia szybkich zakupów, dlatego często wybierają parki handlowe jako miejsce, gdzie można kupić produkty pierwszej potrzeby. Budowany przez nas obiekt w Rudzie Śląskiej cieszy się dużym zainteresowaniem rynku m.in. za sprawą dogodnej lokalizacji w pobliżu kluczowych dróg regionalnych, a także formatowi jednopoziomowego obiektu z wejściami bezpośrednio z parkingu, który zapewni możliwość wygodnych zakupów. Naszym założeniem jest stworzenie w nim optymalnego zestawu możliwości zakupowych, gdzie każdy znajdzie produkty, których potrzebuje. Obiekt jest już niemal w całości wynajęty. Obecnie prowadzimy zaawansowane rozmowy w sprawie wynajmu ostatniego wolnego lokalu - mówi Jacek Ostwald, komplementariusz PKB Inwest Budowa.

W powstającym obiekcie o powierzchni 3 650 m kw. znajdzie się kilkanaście lokali handlowo-usługowych znanych i popularnych marek. Swoje sklepy otworzą w nim m.in.:

  • Sinsay
  • Dealz
  • Pepco
  • Rossmann
  • Media Expert.

Na terenie centrum dostępnych będzie 155 miejsc parkingowych. Park handlowy powstaje w Rudzie Śląskiej przy skrzyżowaniu ulicy Bukowej i 1 Maja, w sąsiedztwie marketu budowlanego Castorama. Otwarcie planowane jest w IV kwartał tego roku.

FICINUS RUDA SLASKA

Może Cię zainteresować:

Już w najbliższy weekend - spacer historyczny Traktem Rudzkim

Autor: Jacek Skorek

07/05/2024

Mammografia ruda slaska

Może Cię zainteresować:

Bezpłatne badania mammograficzne w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

07/05/2024

Poszukiwany piotr magdziak

Może Cię zainteresować:

Zaginiony Piotr Magdziak z Rudy Śląskiej. Kto widział tego mężczyznę?

Autor: Jacek Skorek

06/05/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon