Wymyślcie przepis na skład pizzy Rudzianin! Zabawa z Pizzerią Familok - zapraszamy do udziału!

Kochłowicka pizzeria Familok znana jest nie tylko z doskonałych dań, ale też z oryginalnych nazw. Byko, Fryna, Godul i tym podobne nazwy pizz nawiązujące do Rudy Śląskiej - postanowiliśmy uzupełnić o pizzę Rudzianin. I zaproponować wam, wraz z Familokiem - wspólną zabawę!

Familok7

Celem wspólnej zabawy, do której zapraszamy wszystkich, jest zaproponowanie autorskiej pizzy o nazwie Rudzianin. Oczywiście będzie ona, jak to w Familoku, na cienkim cieście.

Założenia są proste - warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie posta z Facebooka, oznaczenie w komentarzu dwóch osób i oczywiście podanie własnego pomysłu na skład pizzy Rudzianin w wersji klasycznej lub wege (lub obu).

W założeniu wasza koncepcja pizzy Rudzianin powinna mieć do czterech składników, za to nie musicie wybierać spośród tego, co znajduje się w menu Familoka - oczywiście z rozsądkiem - w mięso strusia czy młodej foki nie celujcie :)

Propozycje można zamieszczać do końca tygodnia - 20 lutego. Później wraz z właścicielami Familoka - Bartkiem Wilczkiem i Przemkiem Filipiakiem - dokonamy wyboru najciekawszego pomysłu.

Dla zwycięzców zabawy - dwa vouchery o wartości 80 zł do zrealizowania w kochłowickiej pizzerii. No i oczywiście - znalezienie się na ścianie chwały - czyli w menu Familoka! Jak to będzie brzmieć - zapraszam cię na moją autorską pizzę! :D

Czekamy na wasze propozycje!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pizza z kulką

Dziś Międzynarodowy Dzień Pizzy! Lubicie ten włoski specjał?

Familok8

Włoska pizza w rudzkim klimacie - z sercem i pasją

Kiedy mniej znaczy więcej, czyli dlaczego warto czytać etykiety

Kiedy mniej znaczy więcej, czyli warto czytać etykiety

MW 02 0259

Fest HOT DOG ze Śląska

Gulaszowa Agnieszki Helińskiej

"Rudzkie smaki" - znamy już laureatkę przepisu stycznia!

Na dobry początek dnia

Dziś Międzynarodowy Dzień Kawy - zaczynacie dzień bez niej?

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju