Wymyślcie przepis na skład pizzy Rudzianin! Zabawa z Pizzerią Familok - zapraszamy do udziału!

Kochłowicka pizzeria Familok znana jest nie tylko z doskonałych dań, ale też z oryginalnych nazw. Byko, Fryna, Godul i tym podobne nazwy pizz nawiązujące do Rudy Śląskiej - postanowiliśmy uzupełnić o pizzę Rudzianin. I zaproponować wam, wraz z Familokiem - wspólną zabawę!

Familok7

Celem wspólnej zabawy, do której zapraszamy wszystkich, jest zaproponowanie autorskiej pizzy o nazwie Rudzianin. Oczywiście będzie ona, jak to w Familoku, na cienkim cieście.

Założenia są proste - warunkiem uczestnictwa jest udostępnienie posta z Facebooka, oznaczenie w komentarzu dwóch osób i oczywiście podanie własnego pomysłu na skład pizzy Rudzianin w wersji klasycznej lub wege (lub obu).

W założeniu wasza koncepcja pizzy Rudzianin powinna mieć do czterech składników, za to nie musicie wybierać spośród tego, co znajduje się w menu Familoka - oczywiście z rozsądkiem - w mięso strusia czy młodej foki nie celujcie :)

Propozycje można zamieszczać do końca tygodnia - 20 lutego. Później wraz z właścicielami Familoka - Bartkiem Wilczkiem i Przemkiem Filipiakiem - dokonamy wyboru najciekawszego pomysłu.

Dla zwycięzców zabawy - dwa vouchery o wartości 80 zł do zrealizowania w kochłowickiej pizzerii. No i oczywiście - znalezienie się na ścianie chwały - czyli w menu Familoka! Jak to będzie brzmieć - zapraszam cię na moją autorską pizzę! :D

Czekamy na wasze propozycje!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Pizza z kulką

Dziś Międzynarodowy Dzień Pizzy! Lubicie ten włoski specjał?

Familok8

Włoska pizza w rudzkim klimacie - z sercem i pasją

Zielony Bazar w Katowicach

Zielony Bazar – dobre owoce i warzywa nie muszą być drogie

Wabi Sabi Sushi

Wabi Sabi Sushi, japońska kuchnia w Dąbrowie Górniczej

Nowa pizzeria w Nowym Bytomiu

Kojarzycie bar "Wieża"? Teraz jest tam pizzeria. I to jaka!

Karkowka nawinie

Michał Kaczmarczyk, szef kuchni Druid Pubu poleca

Grudzień - wigilijna gałąź

Rudzkie Smaki - 2021 podsumowany, czas na kolejną edycję!