W środę, 24 czerwca, po godzinie 18.00, do dyżurnego z rudzkiej jedynki wpłynęło zgłoszenie od kobiety, która poinformowała, że jej partner ma wszczynać awanturę.
- Policjanci ustalili, że pomiędzy kobietą i mężczyzną doszło do sprzeczki słownej, a po sprawdzeniu uczestników interwencji w policyjnych systemach okazało się, że zarówno 41-latka, jak i jej 46-letni partner, są poszukiwani - mówi mł. asp. Martyna Szeja z KMP w Rudzie Śląskiej.
41-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej była poszukiwana dwoma nakazami wydanymi przez Sąd Rejonowy w Rudzie Śląskiej do odbycia łącznej kary pozbawienia wolności w wymiarze 1 roku 3 miesięcy. 46-latek w zakładzie karnym spędzi najbliższe 150 dni.
Może Cię zainteresować:
Na Wirku powstanie centralna oczyszczalnia ścieków. Mieszkańcy zaniepokojeni
Może Cię zainteresować:
