Rudzka libacja na TikToku. Na imprezie niemowlę

To była wesoła noc w jednym z mieszkań w Rudzie Śląskiej, a impreza była transmitowana na platformie TikTok. Kilka osób, które trafiło na relację z imprezy zauważyło, że są tam dzieci i poinformowali policję.

fot. pixabay.com
Tik Tok

Wczorajszej nocy (12 września 2022 r.) policjanci z Rudy Śląskiej odebrali trzy zgłoszenia od osób, które trafiły na relację on-line z imprezy. W jednym z mieszkań przy ulicy Huloka w Orzegowie małżeństwo oraz ich znajomy urządzili libację, a wszystko transmitowali na platformie TikTok. Podawali tam adres i zapraszali kolejnych uczestników z alkoholem do wspólnej zabawy.

- Obserwujący relację zauważyli, że w mieszkaniu przebywają małe dzieci, w tym niemowlę, a rodzice są pijani. Zgłaszający podali dyżurnemu adres, a ten wysłał na miejsce patrol z komisariatu I. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie – informują policjanci z Rudy Śląskiej.

W mieszkaniu zastali rodziców, kolegę oraz dwoje dzieci - 3 latka i 5-miesięcznego chłopca. Było pół godziny po północy, wszyscy byli pijani. Mężczyźni mieli po 1,8 promila, a kobieta 2,1 promila alkoholu w organizmie i tendencję rosnącą. Pijana 26-letnia matka miała dość lekceważący stosunek do interweniujących policjantów. Jak się dowiedzieliśmy - stwierdziła: "co się takiego stało, k... jego mać?".

Dziećmi zaopiekowała się babcia mieszkająca w tym samym bloku. Rodzicom grozi do 5 lat pozbawienia wolności, a o dalszym losie dzieci zdecyduje sąd rodzinny.

Zatrzymany pseudokibic Ruchu Chorzów, to 23-latek z Rudy Śląskiej

Może Cię zainteresować:

Grzywna i zakaz stadionowy dla pseudokibica z Rudy Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

07/09/2022

Bezpieczna droga do szkoły - ruszyła policyjna akcja

Może Cię zainteresować:

Bezpieczna droga do szkoły - oby była bezpieczna przez cały rok

Autor: Jacek Skorek

01/09/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon