24-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej znęcał się nad partnerką. Przemoc, groźby i zastraszanie trwały prawie dwa lata

24-letni mieszkaniec rudzkich Bielszowic od dłuższego czasu znęcał się nad partnerką. Przemoc, groźby i zastraszanie trwały w tej rodzinie prawie dwa lata. Mężczyzna w końcu trafił za kratki, a za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

freepik
Ruda slaska agresor znecal sie nad partnerka

Do zdarzenia doszło w czwartek 15 lutego 2024 r. Policjanci z Bielszowic otrzymali informację o awanturze w jednym z mieszkań na terenie dzielnicy. Mundurowi na miejscu ustalili, że 24-latek wszczął kłótnię, podczas której nie tylko ubliżał swojej partnerce, ale także szarpał i groził pozbawieniem życia. Jak się okazało, nie była to pierwsza taka sytuacja w tej rodzinie.

Mężczyzna został zatrzymany i umieszczony w policyjnym areszcie. W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że 24-letni mieszkaniec Rudy Śląskiej znęcał się nad swoją konkubiną od dłuższego czasu. Agresor od blisko dwóch lat ubliżał kobiecie, zastraszał, groził i stosował wobec niej przemoc fizyczną i psychiczną. W rodzinie wdrożono już procedurę Niebieskiej Karty. - Śledczy zbierają materiał dowodowy, który pozwoli prokuratorowi postawić mężczyźnie zarzuty. Do tego czasu agresor będzie czekać za kratkami - mówi asp. szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy rudzkiej policji. 24-latkowi grozi teraz kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Bezpieczny pieszy ruda śląska

Może Cię zainteresować:

Wyprzedzanie na przejściu i przekroczenia prędkości - ponad 70 mandatów w Rudzie Śląskiej

Autor: Jacek Skorek

16/02/2024

Fałszywy wolontariusz ruda śląska

Może Cię zainteresować:

Zbierał datki na chore dziecko... do własnej kieszeni. W Rudzie Śląskiej wpadł fałszywy wolontariusz

Autor: Jacek Skorek

15/02/2024

Biedronka zakupy

Może Cię zainteresować:

44-latka z Rudy Śląskiej oszukiwała na sklepowych metkach. Będzie mieć kłopoty

Autor: Jacek Skorek

14/02/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon