Znęcał się nad partnerką, na wszystko patrzyły dzieci... 38-letni agresor trafił za kratki

Rudzcy mundurowi interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Kochłowic, po odebraniu zgłoszenia o przemocy w rodzinie. Jak się okazało, 38-letni agresor od dłuższego czasu znęcał się nad partnerką. Na wszystko patrzyły dzieci.

freepik.com/zdj.ilustr.
Znecal sie nad partnerka na wszystko patrzyly dzieci ruda slaska

Do zdarzenia doszło w niedzielę 14 stycznia 2024 r. na terenie Kochłowic. Policjanci z kochłowickiego komisariatu otrzymali informację o awanturze w jednym z mieszkań. Po przybyciu na miejsce ustalili, że 38-latek wszczął kłótnię, podczas której nie tylko ubliżał swojej partnerce, ale też szarpał i groził pozbawieniem życia. Mężczyzna został zatrzymany. Okazało się, że to nie pierwsza taka sytuacja z jego udziałem.

- W trakcie prowadzonego postępowania policjanci ustalili, że mieszkaniec Rudy Śląskiej znęcał się nad 49-latką od dłuższego czasu. Ubliżał jej, zastraszał, groził i stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Wszystko działo się na oczach dzieci - informuje asp. szt. Arkadiusz Ciozak, oficer prasowy rudzkiego garnizonu.

Śledczy wdrożyli w rodzinie procedurę Niebieskiej Karty. Trwa zbieranie materiału dowodowego, który pozwoli prokuraturze na postawienie mężczyźnie zarzutów. Do tego czasu 38-latek został osadzony w policyjnym areszcie. Za znęcanie grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Zatrucie czadem w rudzie slaskiej

Może Cię zainteresować:

Ruda Śląska. Zatrucie czadem w Kochłowicach. 55-latka i jej 1,5-roczna wnuczka trafiły do szpitala

Autor: Redakcja

15/01/2024

Zatrzymanie policja

Może Cię zainteresować:

Poszukiwany za przestępstwa pedofilskie zatrzymany przez „łowców głów”

Autor: Redakcja

07/01/2024

Karetka została wezwana do spuchniętego palca...

Może Cię zainteresować:

Rudzianka wymyśliła, że przedawkowała narkotyki, by wezwać pogotowie do... spuchniętego palca

Autor: Jacek Skorek

04/01/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon