Wyznam wam, jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie

Dieta pudełkowa była transformującym doświadczeniem w moim życiu. Choć dieta nazywa się "pudełkowa", to tak naprawdę jest to bardziej metoda planowania posiłków, a ja wyjaśnię wam, jak działała dla mnie w ciągu mojego piątego miesiąca.

Wyznam wam, jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie

Dieta pudełkowa - pierwsze wrażenia

Pierwsze kilka dni, kiedy wykorzystywałam catering dietetyczny, były dosyć trudne. Rano budziłam się, czując się bardzo głodna, ale nie chciałam łamać diety i jeść mojego typowego śniadania w postaci tostów z serem. Zamiast tego zjadłam pierwsze pudełko śniadaniowe - była to sałatka ze szpinaku, jajek na twardo i pomidorów, uzupełniona o pomidorki koktajlowe.

Nie mówię tego z lekkością. Byłam na dietach od czasu, gdy byłam nastolatką. Niektóre z nich działały, niektóre pogarszały sprawę, a niektóre były po prostu głupie. Jednak dieta pudełkowa jest inna. To nie jest tak naprawdę dieta w ogóle, ale bardziej plan jedzenia w odpowiedni sposób i bycia zdrowym.

Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do szaleństwa obejmującego catering dietetyczny Katowice. W końcu wydawało się, że to sztuczna, przereklamowana dieta, która niekoniecznie ma sens. To coś więcej niż tylko jedzenie ""jednego rodzaju pożywienia w każdym posiłku"", jak głosi wiele nagłówków. To naprawdę plan posiłków, w którym jesz jeden rodzaj żywności (kurczak, wołowina, ryba lub wegetariańska), w pudełku (pomyśl: tupperware z piersią z kurczaka, warzywami i ryżem w nim), na śniadanie, lunch, kolację i przekąski.

W pierwszym tygodniu, kiedy próbowałam jedzenie pudełkowe, byłam zaskoczony tym, ile straciłam (i byłam zdumiony tym, jak pełna się czułam). Jednak tym, co naprawdę przyciągnęło mnie do tej diety, jest sposób, w jaki sprawiła, że poczułam się ze sobą dobrze. W ciągu zaledwie jednego miesiąca zrzuciłam 10 kilogramów! Nie chodziło tylko o utratę wagi - chodziło o to, że czułam się silniejsza dzięki swoim wyborom. Ta dieta odmieniła moje życie - nigdy nie czułam się lepiej!

Poznajcie moją historię

Pozwólcie, że opowiem wam, jak pomógł mi catering pudełkowy. Byłam w tym miejscu, co wiele ludzi dzisiaj: po czterdziestce, z nadwagą i niezadowolona ze swojego wyglądu. Nic na mnie nie pasowało; nawet ubrania sprzed kilku lat były zbyt ciasne w okolicach talii. Co więcej, co tydzień wydawałam oszczędności życia na fast foody, ponieważ były tanie oraz wygodne - i ponieważ mogłam jeść ich tyle, ile chciałam, nie martwiąc się o mój obwód w talii lub skutki zdrowotne, które wiążą się z otyłością.

Przez jakiś czas próbowałam ograniczyć jedzenie na mieście, ale wtedy trudno jest przygotować w domu posiłki, które są tak tanie i łatwe w przygotowaniu jak fast foody. Nie wspominając o tym, że domowe jedzenie po prostu nie smakuje tak jak fast foody! Nawet jeśli ugotujesz coś prostego, jak hamburgery czy tacos w domu, nie możesz pobić czynnika wygody, jakim jest możliwość zatrzymania się w fast foodzie.

Dieta pudełkowa z dostawą miała być dietą tylko na dwa tygodnie, ale skończyło się na tym, że byłam na niej przez ponad sześć miesięcy. W tym czasie straciłam 25 kilogramów i zyskałam dużo nowej pewności siebie. Taki catering dietetyczny z dostawą jest fantastyczny. To dzięki temu doświadczeniu zdałam sobie sprawę, jak bardzo moje nawyki żywieniowe naprawdę mnie powstrzymywały, mimo że nigdy tak naprawdę nie myślałam o tym, dopóki mi się to nie przytrafiło.

Sprawdź ofertę TimCatering w Katowicach
tel: 71 725 70 80
https://timcatering.pl/zamowie...

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe. Sprawdź te oferty

Smacznie i zdrowo pod Twoje drzwi. Najlepsze diety pudełkowe

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja

III Festiwal Restauracji Śląskich zacznie się już 27 maja!

Osiedla Jednorodzinne

Osiedla jednorodzinne. Inwestycje warte uwagi

Rego-Bis i Bośnia partnerami Międzynarodowych Targów Turystycznych w Zabrzu

Rego-Bis i Bośnia partnerami Targów Turystycznych w Zabrzu

Magiczna Suwalszczyzna kraina uformowana przez lodowiec To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

To w Suwałkach warto spędzić rekordowo długą Majówkę 2023

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Nowość na torze E1GOKART Chorzów. Wyścigi dla każdego!

Już 24 lutego startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich

Startuje II edycja Festiwalu Restauracji Śląskich