Wyznam wam, jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie

Dieta pudełkowa była transformującym doświadczeniem w moim życiu. Choć dieta nazywa się "pudełkowa", to tak naprawdę jest to bardziej metoda planowania posiłków, a ja wyjaśnię wam, jak działała dla mnie w ciągu mojego piątego miesiąca.

Wyznam wam, jak dieta pudełkowa zmieniła moje życie

Dieta pudełkowa - pierwsze wrażenia

Pierwsze kilka dni, kiedy wykorzystywałam catering dietetyczny, były dosyć trudne. Rano budziłam się, czując się bardzo głodna, ale nie chciałam łamać diety i jeść mojego typowego śniadania w postaci tostów z serem. Zamiast tego zjadłam pierwsze pudełko śniadaniowe - była to sałatka ze szpinaku, jajek na twardo i pomidorów, uzupełniona o pomidorki koktajlowe.

Nie mówię tego z lekkością. Byłam na dietach od czasu, gdy byłam nastolatką. Niektóre z nich działały, niektóre pogarszały sprawę, a niektóre były po prostu głupie. Jednak dieta pudełkowa jest inna. To nie jest tak naprawdę dieta w ogóle, ale bardziej plan jedzenia w odpowiedni sposób i bycia zdrowym.

Muszę przyznać, że byłam sceptycznie nastawiona do szaleństwa obejmującego catering dietetyczny Katowice. W końcu wydawało się, że to sztuczna, przereklamowana dieta, która niekoniecznie ma sens. To coś więcej niż tylko jedzenie ""jednego rodzaju pożywienia w każdym posiłku"", jak głosi wiele nagłówków. To naprawdę plan posiłków, w którym jesz jeden rodzaj żywności (kurczak, wołowina, ryba lub wegetariańska), w pudełku (pomyśl: tupperware z piersią z kurczaka, warzywami i ryżem w nim), na śniadanie, lunch, kolację i przekąski.

W pierwszym tygodniu, kiedy próbowałam jedzenie pudełkowe, byłam zaskoczony tym, ile straciłam (i byłam zdumiony tym, jak pełna się czułam). Jednak tym, co naprawdę przyciągnęło mnie do tej diety, jest sposób, w jaki sprawiła, że poczułam się ze sobą dobrze. W ciągu zaledwie jednego miesiąca zrzuciłam 10 kilogramów! Nie chodziło tylko o utratę wagi - chodziło o to, że czułam się silniejsza dzięki swoim wyborom. Ta dieta odmieniła moje życie - nigdy nie czułam się lepiej!

Poznajcie moją historię

Pozwólcie, że opowiem wam, jak pomógł mi catering pudełkowy. Byłam w tym miejscu, co wiele ludzi dzisiaj: po czterdziestce, z nadwagą i niezadowolona ze swojego wyglądu. Nic na mnie nie pasowało; nawet ubrania sprzed kilku lat były zbyt ciasne w okolicach talii. Co więcej, co tydzień wydawałam oszczędności życia na fast foody, ponieważ były tanie oraz wygodne - i ponieważ mogłam jeść ich tyle, ile chciałam, nie martwiąc się o mój obwód w talii lub skutki zdrowotne, które wiążą się z otyłością.

Przez jakiś czas próbowałam ograniczyć jedzenie na mieście, ale wtedy trudno jest przygotować w domu posiłki, które są tak tanie i łatwe w przygotowaniu jak fast foody. Nie wspominając o tym, że domowe jedzenie po prostu nie smakuje tak jak fast foody! Nawet jeśli ugotujesz coś prostego, jak hamburgery czy tacos w domu, nie możesz pobić czynnika wygody, jakim jest możliwość zatrzymania się w fast foodzie.

Dieta pudełkowa z dostawą miała być dietą tylko na dwa tygodnie, ale skończyło się na tym, że byłam na niej przez ponad sześć miesięcy. W tym czasie straciłam 25 kilogramów i zyskałam dużo nowej pewności siebie. Taki catering dietetyczny z dostawą jest fantastyczny. To dzięki temu doświadczeniu zdałam sobie sprawę, jak bardzo moje nawyki żywieniowe naprawdę mnie powstrzymywały, mimo że nigdy tak naprawdę nie myślałam o tym, dopóki mi się to nie przytrafiło.

Sprawdź ofertę TimCatering w Katowicach
tel: 71 725 70 80
https://timcatering.pl/zamowie...

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Ks nowości 1920x1080

Koleje Śląskie – ofertowe nowości, o których warto wiedzieć

Edukatorium Juliusz

Edukatorium Juliusz – rozbudź dziecięcą ciekawość

Kołobrzeg Re:Generacja plaża

Kołobrzeg. Odkryj jedno z najpiękniejszych miejsc w kraju

Sanatorium Stare Łazienki

Po zdrowie i urodę do Uzdrowiska Iwonicz-Zdrój

Sony Centre SILESIA 1

Otwarcie nowego salonu Sony Centre na Śląsku!

Piastowska

Ruda Śląska oraz Rudzka Spółdzielnia Mieszkaniowa zachwyca!

Edu Kids

Edukids. Zajęcia edukacyjne dla dzieci. Nauka przez zabawę