Spokój, odpoczynek, relaks. Coś dla ciała i umysłu w In-nYm Domu Kultury

Na ostatnie takie spotkanie przed wakacjami - "Relaksacyjną kąpiel w dźwiękach" - zaprasza In-nY Dom kultury w Rudzie Śląskiej.

In-nY Dom Kultury
Relaksacyjna kąpiel w dźwiękach

Dźwięki mis tybetańskich, dzwonków koshi i gongu wprawiają ciało i umysł w stan głębokiego relaksu i dobrostanu. Propozycja jest skierowana do osób, które chcą doświadczyć spokoju i odpoczynku, czyli relaksacji.

Dźwięki mis i gongów tybetańskich stymulują struktury wewnątrz ciała, prowadzą do uwolnienia napięć mięśniowych oraz wspomagają proces samoregeneracji organizmu. Dzięki tym dźwiękom można zmienić perspektywę postrzegania siebie, własnych myśli czy emocji. Kto próbował - wie o czym mowa. Kto nie próbował - najwyższy czas przetestować starożytną wiedzę.

Godzinny koncert odbędzie się 19.06.2023 o godz. 20.00 w In-nYm Domu Kultury (ul. Oświęcimska 87). Koszt to 40 zł od osoby. Liczba miejsc jest ograniczona. Organizatorzy zapewniają maty, koce itp. a wszelkich informacji udzielają w biurze Domu Kultury oraz telefonicznie pod numerem 519 659 277 (od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00 - 19.00).

Koncert przeznaczony jest dla osób od 16 roku życia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon