Remont Solidarności coraz bliżej

Właściwie miał się rozpocząć już ponad dwa tygodnie temu, jednak Wydział Dróg i Mostów miał uwagi do zastępczej organizacji ruchu zaproponowanej przez wykonawcę. Po poprawkach czeka ona na akceptację, ale już jutro rozpoczną się roboty na ulicy Miodowej.

Jacek Skorek
Solidarności do 1-go Maja będzie wyłączona z ruchu

To właśnie ta droga przejmie główny ciężar obsługi w momencie, gdy ulica Solidarności w Halembie zostanie wyłączona z ruchu. Tylko Miodową będzie można dojechać i wyjechać z osiedli położonych w okolicy ulicy Solidarności. Jutro, 12 lipca, na Miodowej rozpoczną się prace przygotowawcze do przebudowy kanalizacji deszczowej. W związku z tym droga będzie zawężona i nie będzie możliwości parkowania wzdłuż jezdni. Mieszkańcy proszeni są o usunięcie pojazdów z Miodowej i ostrożną jazdę podczas zmiany organizacji ruchu.

Remont Solidarności

Roboty na tym odcinku rozpoczną się po przygotowaniu Miodowej do roli zastępczej drogi dwukierunkowej. Utrudnienia na ulicy Solidarności w Halembie związane będą z przebudową kanalizacji przez PWiK. Na pewno przez pewien czas droga wyłączona będzie całkowicie z ruchu - od skrzyżowania z 1 Maja. Remont prowadzony będzie odcinkami, szykuje się więc spore drogowe zamieszanie.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon