Praktyczny przewodnik dotyczący zestawów pudełkowych w FitApetit

Już podjąłeś decyzję? Niedługo zamówisz catering dietetyczny w Rudzie Śląskiej w FitApetit? Bardzo nas to cieszy. Już teraz możemy Cię zapewnić, że oferujemy profesjonalne usługi, które są bardzo dopracowane. Czy jednak działamy ekologicznie? Co można zamówić? Wciąż masz zatem sporo pytań? Poniżej udzielamy na nie treściwych odpowiedzi.

Catering dietetyczny dieta pudelkowa 33 658efc1d11488

Czy nasz catering dietetyczny w Rudzie Śląskiej jest ekologiczny?

Catering dietetyczny Ruda Śląska od FitApetit jest znany w rozmaitych zakątkach Polski. Oferujemy profesjonalne i jednocześnie uniwersalne usługi. Działamy w różnych miastach. Nie zapominamy też o mniejszych lokalizacjach. Co ciekawe, nasze usługi są także określane jako ekologiczne. Dlaczego tak się dzieje? Nie ma tutaj przesady, ponieważ rzeczywiście troszczymy się o te kwestie. Przede wszystkim w sposób praktyczny!

Doskonale wiemy, jak ważne jest środowisko naturalne. Mamy zatem dla wszystkich bardzo dobre informacje. Zainteresowani mogą bowiem skorzystać z ekologicznych opakowań, które są w 100% biodegradowalne. Co jeszcze ma tutaj znaczenie? Na pewno sposób wykonania. W końcu nasze opakowania powstają z... pulpy trzcinowej. Mało kto natomiast wie, że to produkt uboczny, który pojawia się w trakcie wyrabiania cukru. Okazuje się, że opakowania - oferowane przez FitApetit - cechują się elastycznością. Wszak nadają się śmiało do podgrzewania (w piekarnikach, czy kuchenkach mikrofalowych) i mrożenia. Co zaś warto wiedzieć o tackach? Te elementy to także niezbity dowód na to, że działamy w sposób proekologiczny. Tacki są wykonywane z naturalnego, odnawialnego surowca. Cechuje je 100% kompostowalność. Dodatkowo te elementy są certyfikowane zgodnie z europejską normą EN-13432.

Dieta pudełkowa w Rudzie Śląskiej w FitApetit: co możesz zamówić?

Na jakie zestawy może zdecydować się nasz klient?

 • Dieta Standard
 • Dieta Veggie
 • Dieta Slimfit
 • Dieta Gluten&Dairy Free
 • Dieta Vegan
 • Dieta Dairy Free
 • Dieta No Fish
 • Dieta Vegetarian
 • Dieta Pescovegetarian
 • Dieta Dla kobiet w ciąży
 • Dieta Keto Power
 • Dieta Perfect Match
 • Dieta Low Carb
 • Dieta Sport
 • Dieta Dla mam karmiących

Sprzedajemy rozmaite zestawy pudełkowe, co wyraźnie widać. Są one wybierane m.in. przez osoby mające problemy z niechcianą tkanką tłuszczową. Tak samo, jak sportowcy (trenujący amatorsko/wyczynowo), weganie, wegetarianie, czy ludzie z nietolerancjami pokarmowymi (im oferujemy dietę bezglutenową i beznabiałową) itd.

Jak prawidłowo wybrać odpowiedni zestaw pudełkowy? Bo jeżeli chcesz skutecznie realizować swoje cele, to nie możesz bagatelizować tego zagadnienia. Są tutaj dwa bardzo polecane rozwiązanie. Pierwsze z nich to Kalkulator kalorii. To narzędzie, dzięki któremu poznasz swoje dobowe zapotrzebowanie. Użycie Kalkulatora kalorii jest banalne. Zajmie Ci to co najwyżej kilkadziesiąt sekund. Jakie dane trzeba podać, aby poznać dokładny wynik? Są to: cel, płeć, wiek, masa ciała, wzrost, czy rodzaj aktywności fizycznej. Detaliczne informacje znajdziesz tutaj https://www.fitapetit.com.pl/kalkulator-kalorii.

Dodatkowo warto byłoby skorzystać z pomocy naszych dietetyków. Jak można się z nimi skontaktować? Pisemnie (dietetyk@FitApetit.com.pl) lub telefonicznie (+48 519 438 858). Jest to szczególnie wskazane w przypadku osób, które mają np. kłopoty ze zdrowiem, nietolerancje pokarmowe, czy niedobory różnych witamin/składników mineralnych itp.

Catering w Rudzie Śląskiej z wyborem menu. O co chodzi w praktyce?

Wszystkie nasze zestawy pudełkowe są bardzo smaczne. Nie tylko my tak uważamy, ale przede wszystkim klienci. A to ich recenzje są tutaj zdecydowanie najważniejsze. Wszystkie zestawy są przygotowywane przez zawodowych kucharzy. Eksperci korzystają z najlepszej jakości produktów, czyli owoców, warzyw itd. Chcemy zaznaczyć, że część żywności kupujemy, a część przygotowujemy samodzielnie (np. zajmujemy się sezonowaniem mięs, czy wypiekaniem pieczywa).

Każda nasza dieta pudełkowa w Rudzie Śląskiej jest zdrowa, urozmaicona i pyszna. Na marginesie chcemy zaznaczyć, że bazujemy na kuchni polskiej, ale nie tylko. Kucharze chętnie korzystają także z innych możliwości. Chcemy, aby klienci mieli pewność, że u nas zawsze będą jeść zdrowo i smacznie. Dlatego jakiś czas temu wprowadziliśmy do oferty wybór menu. Dzięki temu każdy usługobiorca może zdecydować, co będzie jadł, a czego nie. Na czym to dokładnie polega? FitApetit proponuje rozmaite dania. Ich ilość zależy od konkretnego pakietu (więcej na ten temat powiedzą Ci pracownicy naszego Biura Obsługi Klienta). Następnie klient sprawdza, co jest w proponowanym menu. Jeśli zauważy jakieś danie, za którym nie przepada, to może je wymienić na inne. Ta funkcja cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem!

Co warto wiedzieć na nasz temat? Firma cateringowa FitApetit jest nie tylko profesjonalna i doświadczona. Dodatkowo działamy proekologicznie. Stosujemy w 100% biodegradowalne opakowania z pulpy trzcinowej. Na co dzień sprzedajemy rozmaite zestawy pudełkowe. Co istotne, pomagamy wybierać diety, aby te były adekwatne do konkretnej sytuacji. Oferujemy też wybór menu. Dzięki temu w FitApetit zawsze je się zdrowo i smacznie!

Sprawdź również: https://fitapetit-catering.pl/ & https://fit-apetit.pl/

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon