Pamiętacie sobotni korek na DTŚ? Jest wideo!

Kto jechał w sobotę "średnicówką" około 14. - trafił na spory korek. Powód? Motocyklista "nie wyrobił" na zakręcie. Oczywiście słynnym, rudzkim Zakręcie Mistrzów. Uderzył w bariery. Dzięki firmie Business Control Monitoring, której kamery obejmują ten fragment DTŚ - możemy pokazać wam nagranie wideo.

Dts motor

Nadmierna prędkość, utrata panowania i bariery. W sobotę o 13.20, na DTŚ w kierunku Katowic, na wysokości wiaduktu w Chebziu - znów "dzwon". Tym razem poniosło motocyklistę. I choć wyglądało to groźnie - ucierpiał motocykl i... duma kierującego. Trafił do szpitala, ale jego życiu nic nie zagraża. W korku mogliście jednak postać sporą chwilę, bo trasę przyblokowały służby ratunkowe. Oto nagranie z kamer Business Control Monitoring:

A to kolejne zdarzenie z udziałem motocyklisty - tym razem na rondzie w Wirku. W sobotni wieczór, o 21.13, dostawca jedzenia z zielonym pudełkiem na plecach musiał się położyć, by uniknąć zderzenia z samochodem, który ewidentnie wymusił pierwszeństwo i zajechał mu drogę.

Na szczęście refleks i doświadczenie motocyklisty spowodowały, że skończyło się na potłuczeniu i strachu. A może ktoś z was zamawiał wtedy kolację i nie dotarła?

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon