Nagroda Słoneczników dla In-nego Domu Kultury za "Bajkolonię"

"Słoneczniki 2023" rozdane! Nagroda, która przyznawana jest w kilku kategoriach za najbardziej rozwojowe inicjatywy dla dzieci, trafiła między innymi do Rudy Śląskiej. Za organizowane przez In-nY Dom Kultury półkolonie.

In-nY Dom Kultury
Słoneczniki dla In-nego Domu Kultury - nagroda rodziców w kategorii logika

Nagroda Słoneczników jest przyznawana aż w 6 kategoriach. W każdej z tych kategorii są wręczane:

  • Statuetka Złotego Słonecznika,
  • Wyróżnienie Jury
  • Nagroda Rodziców.

Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego. Dlatego prosimy Rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich.

- Nasze półkolonie "Bajkolonia" zdobyły Nagrodę Rodziców i za to ogromnie Państwu dziękujemy. Cieszymy się, że rodzice doceniają nasze starania w ten sposób, w naszą pracę wkładamy zawsze dużo serca i zaangażowania - mówi Ela Frank z Rudzkiego Stowarzyszenia Inicjatyw Niebanalnych In-nI - In-nY Dom Kultury.

In-nY Dom Kultury został wyróżniony w kategorii logika. Poza nią nagrody przyznano w kategoriach język, sztuki wizualne, muzyka, ruch i przyroda.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon