Na rudzkim targowisku sprzedawano podróbki. Zatrzymanemu grozi kara grzywny, ograniczenia wolności, a nawet 2 lat więzienia

Policjanci z rudzkiej komendy zwalczający przestępstwa gospodarcze przejęli towary z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych firm. Towar ten był sprzedawany na jednym z rudzkich targowisk przez 43-letniego obywatela Bułgarii.

Jaffa 1608610 960 720

Stróże prawa walczący z przestępcami gospodarczymi uzyskali informację, że na jednym z rudzkich targowisk oferowany jest do sprzedaży towar z podrobionymi znakami towarowymi znanych światowych marek. Nielegalny towar do obrotu próbował wprowadzić 43-letni obywatel Bułgarii.

200 sztuk podróbek luksusowych towarów

Policjanci zabezpieczyli przy nim odzież oraz obuwie czołowych światowych marek. Podróbki oznaczone były zastrzeżonymi znakami towarowymi różnych wiodących firm odzieżowych. Przejęto blisko 200 sztuk podróbek luksusowych towarów, które wykonaniem znacznie odbiegały od oryginałów. Łączna suma strat, zostanie oszacowana przez przedstawiciela producentów. Wprowadzającemu do sprzedaży „podróbki” mężczyźnie, grozi kara grzywny, a nawet 2-letni pobyt w więzieniu.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

kampania #Niebajka o porwaniu

Rusza kampania #Niebajka o porwaniu

pieszy z telefonem

Zakaz korzystania z telefonu przez pieszych

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

18-latek z Rudy Śląskiej narobił zniszczeń za 6 tys. zł

Nowe graffiti na Szkole Muzycznej w Rudzie Śląskiej

Nocne (z)mazy Drexa

Zdjęcie ilustracyjne

Wyrodny syn znęcał się nad 87-letnią, schorowaną matką

56 656595

Działania rudzkiej policji "Motocykl"

rowerzysta

Akcja „Jednośladem bezpiecznie do celu"