Morderca 49-letniej nauczycielki liceum w Kochłowicach aresztowany przez sąd

Dalszy ciąg bulwersującej sprawy zabójstwa 49-letniej kobiety w Rudzie Śląskiej Halembie i usiłowania zabójstwa jej 13-letniej córki. Podejrzany o morderstwo młody mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

Śląska Policja
Sprawca morderstwa w Rudzie Śląskiej aresztowany

W piątek, 17 grudnia 2021 r. doszło do zabójstwa w Rudzie Śląskiej. Pisaliśmy o tym: Zabił ciocię kostką brukową. 24-latek czeka na zarzuty

Policjanci zostali powiadomieni o ciężkim pobiciu kobiety i jej córki. W wyniku odniesionych obrażeń 49-latka poniosła śmierć. Okazało się, że kobieta była ciotką mordercy, nauczycielką w Liceum Ogólnokształcącym w Kochłowicach.

Na miejscu zdarzenia kryminalni zebrali obszerny materiał dowodowy. Dzięki doświadczeniu policjantów i pomocy członków rodziny, zatrzymano 24-letniego siostrzeńca ofiary, który dopuścił się tej zbrodni.

Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24-latkowi zarzutów zabójstwa 49-latki i usiłowania zabójstwa jej 13-letniej córki, kuzynki sprawcy. Na poniedziałkowym (20 grudnia 2021) posiedzeniu rudzki sąd rozpatrzył wniosek śledczych i zastosował wobec rudzianina 3-miesiące tymczasowego aresztu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon