Morderca 49-letniej nauczycielki liceum w Kochłowicach aresztowany przez sąd

Śląska Policja
Sprawca morderstwa w Rudzie Śląskiej aresztowany

Dalszy ciąg bulwersującej sprawy zabójstwa 49-letniej kobiety w Rudzie Śląskiej Halembie i usiłowania zabójstwa jej 13-letniej córki. Podejrzany o morderstwo młody mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące.

W piątek, 17 grudnia 2021 r. doszło do zabójstwa w Rudzie Śląskiej. Pisaliśmy o tym: Zabił ciocię kostką brukową. 24-latek czeka na zarzuty

Policjanci zostali powiadomieni o ciężkim pobiciu kobiety i jej córki. W wyniku odniesionych obrażeń 49-latka poniosła śmierć. Okazało się, że kobieta była ciotką mordercy, nauczycielką w Liceum Ogólnokształcącym w Kochłowicach. 

Na miejscu zdarzenia kryminalni zebrali obszerny materiał dowodowy. Dzięki doświadczeniu policjantów i pomocy członków rodziny, zatrzymano 24-letniego siostrzeńca ofiary, który dopuścił się tej zbrodni. 

Zebrany przez policjantów i prokuratora materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 24-latkowi zarzutów zabójstwa 49-latki i usiłowania zabójstwa jej 13-letniej córki, kuzynki sprawcy. Na poniedziałkowym (20 grudnia 2021) posiedzeniu rudzki sąd rozpatrzył wniosek śledczych i zastosował wobec rudzianina 3-miesiące tymczasowego aresztu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego więzienia.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Kobieta w Rudzie Śląskiej zabiła swojego konkubenta

Zabiła konkubenta. Wbiła mu nóż w klatkę piersiową

Szkola2

Uwaga! Od jutra ostrożnie przy szkołach

Wcpr

998 będzie dalej funkcjonować, ale przełączy nas na 112

kontrola trzeźwości

Akcja trzeźwość dziś w Rudzie Śląskiej

56 656595

Działania rudzkiej policji "Motocykl"

sprawca kradzieży

Poznajesz tego złodzieja? Pomóż policji

Dark 1852985 960 720

Apel policji o zamykanie drzwi w domach