Majówka z Cyrkiem Olimpik. Już wkrótce w Nowym Bytomiu

2 i 3 maja do Rudy Śląskiej zawita Cyrk Olimpik. Wyjątkowi artyści i zapierające dech w piersiach występy odbywać się będą w cyrkowym namiocie, który stanie w Nowym Bytomiu, na łące przy ulicy Kolistej.

Jeśli nie macie planów wyjazdowych na trwającą już dla niektórych majówkę - w najbliższy czwartek i piątek można się wybrać do cyrku. Cyrk Olimpik, z wiosennym programem "Widowiska 2024" przeniesie widzów w świat magii i niesamowitych wrażeń. Jak podkreślają artyści - to połączenie tradycji cyrkową z nowoczesnymi elementami rozrywki. Widzowie będą mieli okazję podziwiać zjawiskowe akrobacje na trapezie, taniec na szarfach, linę pionową oraz duże iluzje i lewitacje, prezentowane przez artystów o międzynarodowej renomie. Ponadto unikalna w Polsce ekwilibrystyka na 8 ruchomych wałkach oraz klasyczna żonglerka i balansowanie na szkle.

- Z tej wspaniałej okazji organizujemy konkurs, w którym jest do wygrania 5 pojedynczych biletów na sektor dla osoby dorosłej. By je zdobyć wystarczy udostępnić publicznie ten post i polubić naszą stronę - podaje Patrycja Korońska, specjalista ds. social media Cyrku Olimpik. - Będzie nam bardzo miło, jak dasz znać w komentarzu, że bierzesz udział w zabawie. Wyniki ogłosimy wieczorem w środę, 1 maja.

OTO LINK DO KONKURSU

Kasy cyrku będą czynne od 2 maja, od godziny 11.00.

Występy:

  • 2.05. (czwartek), godz. 17.30
  • 3.05. (piątek), godz. 15.00

Bilety można rezerwować telefonicznie pod numerem telefonu 536 416 991.

Kochlowice rynek 5

Może Cię zainteresować:

Metamorfoza kochłowickiego rynku. Warto odwiedzić to miejsce w Rudzie Śląskiej!

Autor: Jacek Skorek

29/04/2024

Wielki piec huty Pokoj Ruda Slaska 13

Może Cię zainteresować:

Industrialny kolos z Rudy Śląskiej zmieni się w atrakcję turystyczną. Na Wielkim Piecu powstanie m.in. platforma widokowa

Autor: Katarzyna Pachelska

28/04/2024

Ogrodek ze smakiem ruda slaska 2

Może Cię zainteresować:

Miejskie Przedszkole nr 40 z Rudy Śląskiej wygrało "Ogródek ze smakiem"

Autor: Jacek Skorek

24/04/2024

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon