Lubicie lub chcecie się nauczyć tworzyć z papieru? In-nY Dom Kultury w Rudzie Śląskiej zaprasza na warsztaty

In-nY Dom Kultury zaprasza pasjonatów i tych, którzy sami lubią bądź chcą się nauczyć tworzyć z papieru. Warsztaty scrapbookingu poprowadzi pasjonatka Monika Stanowska, organizatorka akcji "Twórczo Zakręceni".

- "Magia wspomnień pełna blasku" to warsztaty, które będą wspaniałą, papierową przygodą dla osób lubiących tworzyć coś samodzielnie wkładając w to serce i swoje emocje - mówi Ela Frank z In-nego Domu Kultury.

W trakcie zajęć uczestnicy nauczą się tworzyć album pamiątkowy, który może być pięknym prezentem na święta. Organizatorzy zapewniają wszystkie materiały, z kolei instruktorka Monika Stanowska poprowadzi wszystkich przez mozolny proces kreacji.

Koszt warsztatów to 130 złotych. Zajęcia obejmują trzy spotkania - 17 listopada, 24 listopada i 1 grudnia. Trwają od godziny 17.00-19.30. Liczba miejsc jest ograniczona. Dodatkowych informacji zaczerpniecie bezpośrednio w In-nym Domu Kultury w Kochłowicach lub telefonicznie pod numerem 519 659 277 - od poniedziałku do piątku w godzinach 13.00-19.00.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon