"Lewoskrętne rondo" na tablicy w Rudzie Śląskiej. Drogopol przeprasza

Zdjęcie tablicy informacyjnej w Rudzie Śląskiej pokazującej rondo z zalecaną jazdą "na rondzie w lewo" obiegło internety. Szybko zareagował główny zainteresowany, czyli wykonawca modernizacji ulic Wolności i Zabrzańskiej - firma Drogopol.

To zdjęcie stało się w ostatnich dniach hitem "internetów". Pokazuje, że na nowym rondzie w Rudzie Śląskiej, na Karmańskim należy jechać... w lewo. Nie znamy przypadków, czy któryś z kierowców próbował - wzorem ronda na Wirku - tej sztuki dokonać, jednakże tablica wzbudziła sporą wesołość wśród mieszkańców Rudy Śląskiej. Szybko zareagował wykonawca modernizacji Wolności i Zabrzańskiej.

- Pozostałe tablice są dobre. To jest błąd grafika, a montażyści nie zauważyli. Miło, że ktoś to dostrzegł. Błędy się zdarzają, a z krytyką trzeba się mierzyć - napisał do nas przedstawiciel firmy Drogopol.

Wykonawca zapewnia, że w tym tygodniu tablica zostanie wymieniona na prawidłową. Swoją drogą - ciekawe, czy błąd grafika i niezauważenie przez instalujących były rzeczywiście przypadkiem czy też zadziałała ludzka natura - "hahaha, ciekawe kiedy się kapną" 🤣

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon