Kebab Bodrum z Halemby wspiera zrzutkę na leczenie ciężko chorej Hani

Choć pomagają cały czas, to ich urodzinowe zrzutki, celowane w pomoc konkretnemu dziecku z naszego miasta, stały się już piękną tradycją. Na swoją szóstą rocznicę działalności halembski Kebab Bodrum zachęca do wsparcia finansowego Hani Pinkowicz z Rudy Śląskiej.

7-letnia Hania Pinkowicz, na skutek komplikacji okołoporodowych, cierpi na mózgowe porażenie dziecięce, niedowład spastyczny kończyn dolnych, małogłowie, zez rozbieżny oraz brak widzenia obuocznego.

- Usłyszeliśmy, że Hania musi być jak najszybciej rehabilitowana. Wyrok spadł na nas niespodziewanie. Mieliśmy dwie możliwości - albo załamać się i pogrążyć w smutku, albo walczyć i cieszyć każdym dniem. Nie zastanawialiśmy się długo i zaczęliśmy działać. Jesteśmy naprawdę szczęśliwi pomimo choroby Hani. Cieszymy się, że jest z nami, że swoim uśmiechem zaraża naszą rodzinę każdego dnia. Inspiruje nie tylko nas, ale także swojego młodszego brata - piszą rodzice.

Zrzutka na Siępomaga.pl dotyczy zakupu specjalistycznej ortezy. Do akcji włączył się Kebab Bodrum z Halemby, który 7 lutego obchodzić będzie swoje szóste "urodziny".

- Zmieńmy chęci w czyny. Każdy zjedzony tego dnia kebab przybliży Hanię do zakupu potrzebnych ortez ponieważ cały utarg z dnia naszych urodzin zostanie wpłacony na konto Hani w fundacji Się pomaga - mówi Recep Uysal, właściciel firmy.

Prowadzący biznes w naszym mieście Turcy od lat pomagają chorym dzieciom z Rudy Śląskiej. W ubiegłym roku, na piątą rocznicę działalności Bodrum, wspierali leczenie małej Emilki, pomagają też domom dziecka w mieście.

TU ZNAJDZIECI LINK DO ZRZUTKI NA POMOC HANI

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon