Jutro ruszają zapisy na półkolonie 2023. Nie przegapcie!

"Bajkolonia" to największa akcja "Lato w mieście" od lat. Na uczestników czeka 258 miejsc na pięciu turnusach. Ale uwaga - zapisy drogą elektroniczną ruszają jutro o godzinie 8.00 i… zwykle pół godziny później listy są już pełne. Nie przegapcie!

Tegoroczne półkolonie organizowane przez In-nY Dom Kultury będą największe z dotychczas organizowanych i również największe spośród oferowanych w naszym mieście tego typu form wakacyjnego wypoczynku. Kolejne "naj", to najwięcej atrakcji dla uczestników.

- W zależności od turnusu nasi podopieczni odwiedzą Etno Jurę, Energylandię, Miasteczko Twin Pigs, Legendię, Muzeum PRL-u, kopalnię Ignacy, AKUKU, basen, Aquadrom, pójdą do kina, nauczą się druku 3D oraz wezmą udział w licznych warsztatach i zajęciach sportowych - mówią organizatorzy.

W półkoloniach mogą brać udział dzieci w wieku 6-14 lat z Rudy Śląskiej. Do wyboru jest pięć turnusów:

  • 26-30 czerwca
  • 3-7 lipca
  • 10-14 lipca
  • 17-21 lipca
  • 24-28 lipca

Koszt uczestnictwa w jednym wynosi 430 złotych. Zajęcia odbywają się od godziny 9-15. Organizator nie zapewnia wyżywienia podczas półkolonii.

Co najważniejsze - zapisy ruszają jutro o godzinie 8.00. I, jak uczy doświadczenie poprzednich lat - listy chętnych są pełne już pół godziny później. Do tego może dojść kolejna "atrakcja" - zawieszenie serwera zgłoszeniowego.

- Niestety, były już sytuacje, że z powodu zbyt dużej liczby zgłaszających się w tym samym czasie - serwer się zawieszał. Prosimy o wyrozumiałość, gdyż nie jest to zależne od nas - dodają organizatorzy.

Komu nie uda się załapać na listę główną - może zapisać się na rezerwową. Bywa bowiem tak, że dla "pewności" rodzice zgłaszają swoje pociechy kilkakrotnie i po weryfikacji - miejsca na głównej liście się zwalniają.

TU ZNAJDZIECIE LINK DO ZAPISÓW

TU LINK DO ZAPISÓW NA LISTĘ REZERWOWĄ

A TU LINK DO REGULAMINU ZAPISÓW

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon