Jakie imię wybrano dla ośliczki z Akuku? W konkursie napłynęło ponad 100 propozycji

Po burzliwej debacie i wielu dylematach, ostatecznie ekipa Akuku zdecydowała się na propozycję Moniki Kamienieckiej z Katowic. Ośliczka oficjalnie nazywa się Figa!

Osiolek

Propozycji było mnóstwo. I wybór naprawdę trudny. Od Milusi, Pysi, Słodziaczki, Rudej, Rudzi, Rudzilli, Rudzianki, przez Mufinkę, Maślankę, Bajaderkę, Perłę, Fionę, Tosię, Matyldę, Balbinkę, po Akusię, Agnieszkę czy nawet Yenefer.

- Nie wiemy tylko, dlaczego pani zdaniem "te oczy" zadecydowały o tym, by była to Figa, jednak decyzją całego zespołu - wybraliśmy właśnie to imię. I dorobiliśmy teorię. Bo przecież pokazać komuś figę - to gdy ktoś odmawia tego, na czym drugiej osobie zależało i co chciał zatrzymać. Przeżyliśmy transport wystraszonych zwierząt, niepojęty stres dla ciężarnej wtedy Astry. Wreszcie niewyobrażalne stało się realne. Daliśmy radę. My, wy i zwierzęta. Dlatego Figa! - mówi Ewa Tukaj z Akuku.

Zwyciężczyni otrzymuje bilet dla 4 osób na dowolnie wybrany dzień oraz możliwość kreatywnego szaleństwa w trzech dowolnie wybranych warsztatach.

A dla wszystkich, którzy brali udział w konkursie - niespodzianka. W najbliższą sobotę, 25 września od godziny 13-14 - Akuku zaprasza na jesienny krem z dyni, pieczone ziemniaki z ogniska i... warsztaty jesiennych wianków na drzwi. Oczywiście kto chce - może przyjść wcześniej i zostać dłużej.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Akuku8

Chcesz pomóc? Akuku czeka!

Akukuotwarcie7

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Wirku ruszyło z przytupem!

Pani na włościach

AKUKU zaprasza do wspólnej, międzypokoleniowej zabawy!

Akuku osiol2

Konkurs na imię dla małej ośliczki z Akuku

Akukunowe4

Akuku w Wirku gotowe na gości. Dziś otwarcie dla partnerów

Basen nowy bytom1

"Mandatów zaufania" coraz więcej. A jak z realizacją?

Liscie1

Wszędzie opadłe liście. Jedni grabią, inni czekają