Dziołszki z "Torcida Girls" z pomocą dla rudzkiego schroniska dla zwierząt

Wiosna przyszła, przyszedł też czas na kolejną partię pomocy dla rudzkiego schroniska dla zwierząt. Dziewczyny z "Torcida Girls" znów się zmobilizowały i... zapakowały całego dostawczaka.

O tym, że schroniska dla zwierząt są w stałej potrzebie - nie trzeba nikomu przypominać. Zwłaszcza dziołszkom z fanowskiej grupy "Torcida Girls".

- Jako, że są psy, którym warto pomagać, to w ten pierwszy dzień wiosny my, jako Torcida Girls, postanowiłyśmy umilić psiakom z TOZ "Fauna" te oczekiwanie na lepsze jutro i dostarczyłyśmy dużą ilość dobrej karmy, w tym specjalistycznej, o którą prosili pracownicy - mówią dziewczyny.

Do tego smaczki, zabawki, smycze, środki czystości.

- Podkreślamy zawsze, że nie liczy się ilość, a jakość. Chore zwierzaki, po taniej, bezwartościowej karmie mają problemy żołądkowe, a poza tym nie dostarczają żadnych wartości do ich organizmu - dodają Torcidzianki. - Dzięki pomocy właścicieli Cream-Zabrze, do schroniska trafiła również dostawa całego auta pełnego koców, pościeli czy poduszek dla zwierzaków.

Kto chce wesprzeć rudzkie schronisko - może też przekazać swoje 1,5% podatku na Towarzystwo Opieki nad Zwierzętami „FAUNA” Społeczne Schronisko dla Zwierząt im. św Franciszka z Asyżu KRS 0000003109

Wpłaty z tytułu darowizn można przekazywać na konto: 80 1050 1331 1000 0010 0114 9366.

Torcida Girls tym razem wsparły oddział paliatywny rudzkiego szpitala

Może Cię zainteresować:

Nie ustają w pomaganiu. "Torcidzianki" ze wsparciem dla oddziału paliatywnego

Autor: Jacek Skorek

08/11/2022

Bezdomne psy potrzebują miłości

Może Cię zainteresować:

Jest Dzień Psa, ale jest też Dzień Kundelka!

Autor: Jacek Skorek

25/10/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon