Czwarty Aldi w Rudzie Śląskiej. W piątek otwarcie!

W piątek, 27 października o godzinie 6.00 w Rudzie Śląskiej otwarcie kolejnego sklepu Aldi - przy 1 Maja 285 w Wirku. To już czwarty Aldi w naszym mieście. Na klientów czekają promocje i bony na kolejne zakupy.

Aldi otwiera czwarty sklep w Rudzie Śląskiej. To już 281. sklep tej sieci w kraju i kolejny w naszym mieście otwarty w krótkim okresie. Nowy market mieści się w Wirku przy 1 Maja 285. Otwarcie drzwi - jutro o godzinie 6.00.

- Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje – 25% na odzież i obuwie oraz wręczanie bonów na kolejne zakupy. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji. Na odwiedzających sklep ALDI w Rudzie Śląskiej czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w ALDI. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11.00 do 19.00 - podają przedstawiciele Aldi.

Dodatkowo każdy klient, który w tygodniu otwarcia sklepu w Rudzie Śląskiej zrobi zakupy za 100 zł, otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.

- Każde otwarcie sklepu ALDI to dla nas ogromny sukces. Jako sieć jesteśmy dziś obecni w każdym województwie i chcemy także zagościć w większości polskich domów. Nasi klienci wiedzą, że w ALDI znajdą lokalne i międzynarodowe produkty wysokiej jakości, ponieważ ALDI ma to coś, czego nie ma nigdzie indziej, po co warto wracać do nas, zgodnie z myślą Raz ALDI zawsze ALDI. Wierzymy, że klienci naszej nowej lokalizacji w Rudzie Śląskiej znajdą również to „coś” i zyskają przekonanie, że ALDI to pewność udanych zakupów – mówi Marek Ostrówka, Kierownik Sprzedaży ALDI w Polsce.

Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 8.00 do 21.00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon