Castorama zamiast Tesco. Praca dla 130 osób. Wkrótce otwarcie.

Już za pięć dni opustoszały teren po Tesco przy ulicy Bukowej znów ożyje. Zamiast hipermarketu, do którego rudzianie przez lata się przyzwyczaili - będzie market budowlany. Podczas otwarcia - 24 lutego - Castorama zapowiada specjalną ofertę, promocje oraz bezpłatny transport w strefie pierwszej.

8 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni i ponad 30 tysięcy produktów. Do budowy, remontu wykończenia i dekoracji mieszkań domów i ogrodów. Będą też strefy inspiracji łazienek i kuchni oraz usługi takie jak: punkt projektowania, transport, cięcie drewna, oklejanie, wycinanie otworów w zlewie.

– Nowa Castorama to wszystko dla majsterkowicza i profesjonalisty pod jednym dachem. Jest to najnowocześniejszy obiekt DIY w Rudzie Śląskiej i okolicach. Wyróżnia go jakość obsługi, jak i usługi projektowania kuchni oraz usługa architekta. Nasi klienci znajdą u nas wsparcie na każdym etapie remontu czy modernizacji domów i mieszkań, lub po prostu polepszania warunków mieszkaniowych. Nasi doradcy chętnie dzielą się wiedzą, a szeroki asortyment produktów pozwoli na przeprowadzenie wymarzonych zmian w sposób łatwy i efektowny, a w dodatku dopasowany do każdego budżetu. Jestem pewien, że nie tylko spełnimy oczekiwania naszych klientów, ale również zainspirujemy ich i przekonamy do dobrych zmian w ich mieszkaniach, domach i ogrodach – mówi Ryszard Kulej, dyrektor sklepu Castorama w Rudzie Ślaskiej.

Inwestor zapewnia, że obiekt w Rudzie Śląskiej zachwyci nowoczesnymi showroomami zorganizowanymi w formie stref inspiracji. Na klientów czekać będą zarówno klasyczne propozycje wykończenia poszczególnych pomieszczeń, jak również najnowsze rozwiązania, takie jak produkty smarthome czy zaawansowane technologiczne ekologiczne instalacje odzyskujące wodę czy ciepło. Nowością na rynku jest oferta kompleksowego wyposażenia kuchni od A do Z. Propozycja Castoramy obejmuje produkty do wykończenia, meble kuchenne, osprzęt, AGD oraz pełny pakiet usług, w który wchodzić będzie proces wymiarowania, projektowania układu mebli i zastosowanych ostatecznie rozwiązań, z opcja błyskawicznej dostawy i montażu. Produkty można również zamówić na Castorama.pl lub telefonicznie, a nawet skorzystać z usługi „zamów z dostawą” - pod wskazany adres lub do paczkomatu. Sklep oferuje też bezterminową możliwość zwrotu zakupionego towaru. Dzięki znanej i sprawdzonej lokalizacji - klienci mogą dotrzeć do sklepu busem, komunikacją miejską i samochodem. Parking przed marketem pomieści ponad 450 pojazdów. Jest to już osiemdziesiąty piąty sklep tej sieci w Polsce. Zatrudnienie w ramach nowych miejsc pracy znalazło tu ponad sto trzydzieści osób.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Przekleili kody kreskowe - odpowiedzą za oszustwo

Wielkie otwarcie, niewielu klientów. Castorama...

Netto 2

Znika Tesco - będzie Netto

Liscie1

Wszędzie opadłe liście. Jedni grabią, inni czekają

Kosz3

Co to jest? Wentylator? Ozdoba? Sprawdziliśmy

Remont mejer

Remonty dróg po zimie kosztowały już 400...

Urzad pracy

Dotacje z Urzędu Pracy. Tarcza Antykryzysowa 6.0

Tramwaje motorniczy

Tramwaje Śląskie szukają motorniczych.