Bistro TuLisMaNore Cafe - miejsce w którym każdy znajdzie coś dla siebie

TuLisMaNore to urocze Bistro, położone w samym sercu Rudy Śląskiej, czyli dzielnicy Nowy Bytom. Dlaczego warto je odwiedzić? Powodów jest mnóstwo, ale to miejsce z pewnością wyróżnia wyborne jedzenie. Dobrze skomponowane menu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Błogostan kubków smakowych, gwarantowany. Poznajcie je!

Poznaj Bistro TuLisMaNore Cafe

TuLisMaNore mieści się nieopodal Rynku, czyli w ścisłym centrum Rudy Śląskiej i każdego dnia serwuje wyborne dania mieszkańcom miasta, od 9:30 do godziny 20:00. Co kryje Lisia Nora? Naprawdę wiele. Powierzchnia lokalu została dobrze zagospodarowana. Miejsc siedzących nie brakuje, a urokliwe detale zdobiące stoliki i ściany, tworzą ciepłą atmosferę. Na piętrze znajduje się mała czytelnia, pokój zabaw dla dzieci i jeszcze więcej przestrzeni, pozwalającej na rozsmakowanie się w Lisiej Kuchni, której wtóruje wyborna kawa. No właśnie, kuchnia. Jakich pozycji z karty, obowiązkowo trzeba spróbować?

TuLisMaNore Cafe Menu

Późne śniadanie, a może coś słodkiego?

To już indywidualna decyzja, ale bogate menu lokalu całkowicie na to pozwala. Bistro każdego dnia serwuje świeże:

  • Śniadania (serwowane przez cały dzień),
  • Lunche,
  • Obiady,

a także desery, które są absolutną eksplozją smaków. Z pewnością warto wypróbować legendarnego Lisiego Bigosu, czy popisowych słodkości jak: ciasto marchewkowe lub brownie z truskawkami i bezą. Lisia Nora słynie z własnych ciast i tortów. Oferta lunchowa zmienia się każdego dnia i nawiązuje do sezonowych produktów. Spokojnie, w karcie goszczą stałe pozycje, dostępne przez okrągły rok. Co ciekawe, lokal organizuje również imprezy okolicznościowe (tzn. urodziny, chrzciny), a także prowadzi catering. Czego jeszcze warto spróbować? Lisich Herbat! Okazuje się, że składniki do ciepłych napojów (np. sok z aronii) są przygotowywane przez pracowników bistro. Czy może być bardziej po domowemu?

TuLisMaNore Cafe Ruda Śląska

Kącik dla kreatywnych dusz

W Lisiej Norze wiele się dzieje. Bistro wspiera kobiece, kreatywne dusze z Rudy Śląskiej i udostępnia przestrzeń na ciekawe zajęcia hand made i nie tylko. Kto może wziąć w nich udział? Każdy. Lokal ma już na swoim koncie warsztaty dla małych i dużych. Aktualnie Nora przygotowuje się do warsztatów z szydełkowania. Osoby zainteresowane, z pewnością powinny śledzić oficjalny Fanpage lokalu – TuLisMaNore Cafe, czyli cenne źródło informacji.

TuLisMaNorę Cafe to Bistro, które trzeba odwiedzić!

TuLisMaNore Cafe - logo

Bistro TuLisMaNorę Cafe zaprasza!
FACEBOOK
ul. Wojska Polskiego 29
41-709 Ruda Śląska
Tel. 796 003 747
e-mail: izusma@wp.pl

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon