"Bajkolonia" w Rudzie Śląskiej nominowana do nagrody Słoneczników. Głosujcie na In-nY Dom Kultury

"Bajkolonia", czyli tegoroczne półkolonie dla młodych mieszkańców Rudy Śląskiej organizowane przez In-nY Dom Kultury, zostały nominowane do nagrody Słoneczników. Do 3 września możecie oddać swój głos i zapewnić zwycięstwo Rudzie Śląskiej.

czasdzieci.pl
Głosujcie w konkursie Słoneczniki na naszą "Bajkolonię"

Tegoroczna "Bajkolonia", jak każde półkolonie, letnie czy zimowe, organizowane przez In-nY Dom Kultury - "rozeszła" się w kilkanaście minut. I, również klasycznie, ich uczestnicy byli zachwyceni. Stąd kolejna już nominacja dla organizatorów do nagrody Słoneczników.

- Drodzy Mieszkańcy Rudy Śląskiej - bardzo dziękujemy, że kolejny raz zostaliśmy nominowani do tej nagrody. W 2019 roku udało nam się zdobyć już raz to wyróżnienie. Dziękujemy, że doceniacie naszą pracę. Możemy wygrać Państwa głosami oddanymi za pomocą meila. Prosimy pomóżcie nam zdobyć to wyróżnienie - mówią organizatorzy półkolonii. - Jesteśmy w kategorii LOGIKA. Znajdą nas Państwo w samym środku, 7 od góry lub 7 od dołu, wystarczy podać swój adres meilowy. Prosimy pamiętajcie o potwierdzeniu oddania głosu - linkiem wysłanym na meila - wtedy głos jest prawidłowo oddany. Za Wasze wsparcie bardzo dziękujemy, cieszymy się, że zauważacie nasze działania.

Słoneczniki odbywają się już po raz dwunasty – jedenasty raz w Warszawie, dwunasty w Krakowie i siódmy na terenie województwa śląskiego. Pozytywny odbiór ze strony organizatorów kultury i edukacji oraz zaangażowanie rodziców w latach ubiegłych dodaje skrzydeł organizatorom i pozwala wierzyć, że i w tym roku Rodzice podzieją się swoimi nieocenionymi opiniami na temat dziecięcej oferty w ich mieście. Podstawowym założeniem konkursu jest oddanie głosu rodzicom, jako najlepszym ekspertom oceniającym dane inicjatywy. To rodzic, jako osoba najbliższa dziecku, najlepiej wie, jak bawiły się dzieci na danych zajęciach i co wyniosły z nich wartościowego.

- Dlatego prosimy rodziców o zgłaszanie i komentowanie najwartościowszych według nich inicjatyw, w których uczestniczyli w ciągu ostatnich kilkunastu miesięcy oraz głosowanie na nominowane wydarzenia i oceniane ich - piszą organizatorzy konkursu.

LINK DO GŁOSOWANIA NA RUDZKIE PÓŁKOLONIE ZNAJDZIECIE TU.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon