AKUKU w Rudzie Śląskiej zaprasza na warsztaty kreatywne. Można przygotować własne ozdoby świąteczne!

Aranżacje bożonarodzeniowe, stroiki, wieńce, lampiony, wieńce adwentowe, kompozycje na pniach brzozy i wiele innych - można własnoręcznie przygotować podczas warsztatów w Rudzie Śląskiej. AKUKU zaprasza w niedziele do wspólnego tworzenia!

- Cudny, świąteczny, zjawiskowy czas przed nami. Przystanek AKUKU zaprasza na moc kreatywnych wrażeń. W każdą niedzielę od godziny 12.00-14.00, do 17 grudnia włącznie, czeka na was Kreatywna Obora Warsztatowa - zachęca Ewa Tukaj z Akuku. - Zapewniamy cudną atmosferę i moc kreatywności.

W trakcie warsztatów można własnoręcznie, ale oczywiście pod okiem fachowców, przygotować świąteczne ozdoby. Materiały do ich wykonania zapewnia gospodarz.

- Nie ma żadnych wejściówek, przyjmujemy wolne datki za wykonane aranżacje, które przeznaczamy na cele statutowe fundacji - dodaje.

Po pracy, jak to w Akuku, w rodzinnej atmosferze, można zasiaść przy ognisku i pieczonych kiełbasach. Oczywiście własnoręcznie przygotowanych. Na najmłodszych czeka też żywy inwentarz Akuku - osiołki, kozy, wiewiórki, króliki i koty, które pozwolą zająć pociechy podczas "dorosłych" prac.

Więcej informacji możecie uzyskać pod numerem telefonu 501 365 131.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon