AKUKU dla mam, babć i prababć. I oczywiście dla tych najmłodszych!

Fundacja Integracji i Kreatywności Akuku w Rudzie Śląskiej, z okazji Dnia Matki - zaprasza mamy, babcie, prababcie do wspólnej zabawy i relaksu na łonie natury. W piątek, sobotę i niedzielę mają bezpłatne wejście!

Zwierzaki nakarmione i poprzytulane, zjawiskowe potrawy z kuchni błotnej podane, czyli jak zawsze w Akuku - jest kreatywnie, edukacyjnie, intensywne i zabawowo. I jest też specjalna oferta dla mam, babć i prababć - od dziś do niedzieli - wejście dla nich jest darmowe.

- W Akuku cudnie mija nam czas w gronie całych rodzin. I choć dla dorosłych to tylko chwile na odpoczynek od codzienności - dzieciaki zbierają te magiczne wspomnienia do swojego kalendarza niezapomnianych przeżyć - mówi Ewa Tukaj, szefowa Fundacji.

Akuku jest miejscem szczególnym, gdzie rodzinna, pełna ciepła atmosfera miesza się z edukacją i ekologią. Podawanymi w nienachalny, przyjazny dla wszystkich sposób. Bo przecież najlepiej uczy się poprzez zabawę. By przybliżyć najmłodszym naturę - najlepiej pokazać im żywe zwierzęta. W Akuku mogą spotkać kozy, osły, króliczki, świnki morskie, papugi, żółwie, koty czy wiewiórki. Większość, poza tymi płochymi, można głaskać i karmić. Wyjątkowe powodzenie mają oczywiście bardzo towarzyskie króliki, których stado powiększyło się o kolejne, młode, szalone osobniki.

Do dyspozycji dzieci jest też plac zabaw, będą przeróżne warsztaty i ognisko. I mnóstwo wspaniałej zabawy!

Akuku czynne jest dziś od godziny 10-16, w sobotę i niedzielę od 10-18. Serdecznie zapraszamy!

Akukunowe4

Może Cię zainteresować:

Akuku w Wirku gotowe na gości. Dziś otwarcie dla partnerów, w przyszły weekend - dla każdego

Autor: Jacek Skorek

13/08/2021

IMG 20220606 110627

Może Cię zainteresować:

Nowe atrakcje w Akuku. Fundacja zaprasza!

Autor: Jacek Skorek

10/06/2022

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon