Zrób zdjęcie i zawalcz o nagrody. Trwa konkurs dla najmłodszych fotografów i modeli

Urząd Miasta Ruda Śląska zaprasza do udziału w zdjęciowym konkursie. Wystarczy pokazać, jak można ciekawie spędzać czas wśród przyrody.

Konkurs w lesie dzieci sie nie nudza katowice

"W lesie dzieci się nie nudzą"

Pod takim hasłem Nadleśnictwo Katowice oraz Stowarzyszenie Kuźnica Inicjatywy Obywatelskiej organizuje fotograficzny konkurs. Co zrobić, by wziąć w nim udział? Wystarczy do końca września przesłać zdjęcie pokazujące kreatywnie wykorzystany czas w lesie. Jury oceni nadesłane prace pod względem: oryginalności interpretacji hasła przewodniego, jakości technicznej, kadrowania czy wrażeń artystycznych.

Akcja skierowana jest do dzieci oraz młodzieży w wieku 6-15 lat. Uczestnicy zostaną podzieleni na dwie kategorie: przedszkolaki i uczniowie. W ramach każdej z grup wyłonieni zostaną zwycięzcy trzech pierwszych miejsc. Na najlepszych czekają bony podarunkowe o wartości 300, 250 i 200 złotych.

Zgłoszenia trzeba przesyłać na adres e-mail: wlesiedziecisienienudzakonkurs@gmail.com. W temacie należy wpisać hasło: "W lesie dzieci się nie nudzą". Do tego dołączamy wypełnione przez opiekuna prawnego oświadczenie o wyrażeniu zgody na udział w konkursie. Regulamin i dokumenty znajdują się na stronie internetowej Nadleśnictwa Katowice. Oficjalnie podanie wyników zaplanowano na 17 października. Laureaci zostaną powiadomieni poprzez wiadomość wysłaną na adres mailowy.

- Zachęcam do udziału w konkursie, który poza możliwością zdobycia nagrody da z pewnością dużo frajdy – mówi wiceprezydent Rudy Śląskiej Anna Krzysteczko. – Lasoterapia jest zyskującą na popularności formą spędzania wolnego czasu, która korzystnie wpływa na nasz organizm, dlatego zachęcam, by całą rodziną zaangażować się w ten projekt – dodaje.
Calineczka fot Tomasz Zakrzewski 03

Może Cię zainteresować:

Dziecięcy Festiwal Teatralny od 23 września w Rudzie Śląskiej. Cztery spektakle, od "Beboków" do "Calineczki"

Autor: Katarzyna Pachelska

12/09/2023

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon