Znika Tesco - będzie Netto

Netto 2

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów zatwierdził transakcję zakupu sieci Tesco w Polsce przez Netto. 301 sklepów w Polsce, w tym oczywiście też ten w Rudzie Śląskiej Goduli - zmienią barwy.

Jak informuje zarząd Netto - wszystkie sklepy Tesco, które przejdą transformację, będą funkcjonowały zgodnie z konceptem Netto 3.0. Najważniejszym elementem nowego formatu jest udoskonalony, nowoczesny i estetyczny układ sklepu. Strefa ze świeżymi produktami, w szczególności dział warzyw i owoców, a także działy mięsny i dań gotowych zostały znacząco zmienione tak, aby zapewnić klientom większy wybór i lepszą ekspozycję produktów.

Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na zatwierdzenie transakcji i rozpoczęcie tego historycznego w swej skali procesu transformacji przejętych sklepów w nowe, nowoczesne sklepy Netto 3.0, a także wdrożenia nowych kolegów z Tesco do ich obsługi – mówi Janusz Stroka, prezes Netto Polska. – To zadanie chcemy zrealizować w ciągu najbliższych 18 miesięcy. Teraz zaczyna się dla nas prawdziwa praca.

W ambitnym założeniu, wszędzie, gdzie to możliwe, personel nowych sklepów Netto będą stanowić pracownicy byłego Tesco. Wraz z przekształcaniem kolejnych przejętych placówek Tesco w format Netto 3.0 ich pracownicy przejdą program szkoleniowy, który ma ich przygotować do pracy zgodnie ze standardami obowiązującymi w ich nowym miejscu pracy.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Castorama2

Castorama zamiast Tesco. Praca dla 130 osób. Wkrótce...

Castorama hol

Wielkie otwarcie, niewielu klientów. Castorama już działa.

Urania ladin

Janusz Slatinschek, były piłkarz Uranii i Grunwaldu nie żyje

Schronisko3

Z pomocą schronisku w Rudzie Śląskiej

Karol Lichniewski i Dawid Lorek - z wyróżnieniami z ostatniej wystawy modelarskiej

Sukcesy rudzkich modelarzy. Koło ODK Pulsar zbiera nagrody!

Ewa Chmielewska i Łukasz Kohut podczas spaceru po Rudzie Śląskiej

Europoseł poznał uroki Rudy Śląskiej

Huta

Związkowcy są oburzeni. Grożą strajkiem w hutnictwie