Znaleziono ciało 20-latka z Rudy Śląskiej

We wtorek, 13 października, rodzina pewnego 20-letniego rudzianina zgłosiła jego zaginięcie. W akcji poszukiwawczej wzięło udział niemal stu policjantów. Podczas przeszukiwania rejonu kompleksu leśnego mundurowi natrafili na ciało poszukiwanego mężczyzny.

Policjalogo

Jak informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej, we wtorek, 13 października, przed południem dyżurny Komisariatu Policji V otrzymał informację o zaginięciu 20-letniego mieszkańca naszego miasta. Mundurowym udało się ustalić, że młody mężczyzna dzień wcześniej wyszedł do pracy. Później ślad po nim zaginął. Po zakończonym dniu pracy nie wrócił do domu. Nie kontaktował się także z rodziną, która zgłosiła jego zaginięcie policji. Po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi rozpoczęli poszukiwania 20-latka. Wzięło w nich udział niemal stu policjantów – zarówno z Rudy Śląskiej, jak i katowickiego Oddziału Prewencji Policji.

W minionym tygodniu panowały trudne warunki atmosferyczne, a poszukiwania prowadzono na terenie kompleksu leśnego. W nocy akcja poszukiwawcze została przerwana. Wznowiono ją o świcie. Podczas przeczesywania terenu mundurowi odnaleźli ciało zaginionego 20-latka. Okoliczności i przyczyny śmieci nie są znane, a śledztwo w tej sprawie trwa.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Artura Kołodziejczyka szukają od świąt

Szukają zaginionego chorzowianina

Rudzianka dała się nabrać na zagrożone konto i straciła 45 tysięcy. Do tego nie swoich

Pani konto jest zagrożone! Stara bajka, nowa ofiara

Kradzież prądu ujawniono w sześciu miejscach

Z Tauronem na kontrole

W samochodzie znaleziono 80 gramów marihuany i gotówkę

Pijany kierowca okazał się narkotykowym dilerem

Nielegalny przemyt papierosów Ruda Śląska

69-letnia kobieta miała ponad 120 tys. papierosów bez akcyzy

Granny g60e5a73a2 1920

Dzień Babci i Dziadka. Jak zadbać o ich bezpieczeństwo?

Salongier

Nielegalny salon gier hazardowych zlikwidowany