Znalezione przedmioty czekają na właścicieli!

W minionym roku na terenie województwa śląskiego i opolskiego doszło do szeregu włamań. Kryminalni ze strzeleckiej komendy prowadzą śledztwa w tej sprawie. Udało im się odnaleźć kilkaset przedmiotów, z których większość została oddana już pokrzywdzonym. Reszta czeka na właścicieli.


Złodziejska szajka działała na terenie województwa opolskiego oraz śląskiego. Grupa skupiała się głównie na kradzieży materiałów budowlanych, elektronarzędzi oraz sprzętu gospodarstwa domowego. Strzeleccy kryminalni zatrzymali też 3 mężczyzn podejrzanych o serię włamań do remontowanych domów i mieszkań. We wrześniu policjanci zabezpieczyli także kilkaset przedmiotów, z których większość została już zwrócona pokrzywdzonym. Jednakże do wielu osób nie udało się jeszcze dotrzeć.

Jak informują mundurowi, osoby, które rozpoznają swoją własność na zamieszczonych zdjęciach, proszone są o kontakt z prowadzącym postępowanie pod numerem telefonu 47 863 22 24 lub 47 863 22 03. Posiadanie dowodu zakupu lub innego potwierdzenia własności przedmiotu ułatwi zwrot jego właścicielowi.

fot. KMP w Strzelcach Opolskich

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon