Zawieszone "czerwone" w Chebziu. Natknęliście się?

Czerwone w chebziu

To się zdarza tylko, gdy człowiek się spieszy. Czerwone światło trwające wiecznie. Wszyscy jadą, ale nasz pas akurat nie. Do przedziwnej sytuacji doszło wczoraj w Chebziu, na światłach przy zjeździe na DTŚ-kę.

Niedziela, tuż po 13-tej. Krzyżówka ulicy Niedurnego ze zjazdem na DTŚ. Tak, Niedurnego jest aż do ronda w Chebziu, to nie tylko główna ulica na Frynie. W prawo czerwone. OK, przecież się zdarza. Na wprost jadą, z drugiej strony jadą, ba! nawet skręcają w lewo, na DTŚ. I tak 3 razy. A skręt w prawo - ciągle czerwone. Blisko 5 minut stania, kiedy wszyscy jadą, może doprowadzic do rozstroju nerwowego, szczególnie gdy ktoś się spieszy.

- Zgłosimy to do wydziału dróg i mostów, który odpowiada za synchronizację świateł w Rudzie Śląskiej. Niewykluczone, że wystąpiła jakaś awaria - dowiedzieliśmy się w Straży Miejskiej.

Najprawdopodobniej wystąpił jakiś błąd sterownika, który ciągle wykrywał nadjeżdżający tramwaj. Zielone wreszcie się zapaliło, ale po jakim czasie! Zdarzyła się wam już taka sytuacja?

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Chebzie remont

Będą korki? Remont nawierzchni potrwa do soboty

Huta Pokój będzie produkować elementy zapory na granicę z Białorusią

Budowa zapory. Najlepszą cenę stali zaoferowali Białorusini

Utrudnienia na DTŚ na Zakręcie mistrzów

Remont "Zakrętu mistrzów" na DTŚ w Rudzie Śląskiej. Korki!

Plac zabaw4

Kolejne inwestycje z Budżetu Obywatelskiego gotowe

Fotoradar

Będzie fotoradar. Ale tylko w stronę Katowic. Miasto zapłaci

Kokota

Chwila opadów i powstały jeziorka

Witamina

Ważna witamina - zbadaj poziom D3!