Zawieszone "czerwone" w Chebziu. Natknęliście się?

To się zdarza tylko, gdy człowiek się spieszy. Czerwone światło trwające wiecznie. Wszyscy jadą, ale nasz pas akurat nie. Do przedziwnej sytuacji doszło wczoraj w Chebziu, na światłach przy zjeździe na DTŚ-kę.

Czerwone w chebziu

Niedziela, tuż po 13-tej. Krzyżówka ulicy Niedurnego ze zjazdem na DTŚ. Tak, Niedurnego jest aż do ronda w Chebziu, to nie tylko główna ulica na Frynie. W prawo czerwone. OK, przecież się zdarza. Na wprost jadą, z drugiej strony jadą, ba! nawet skręcają w lewo, na DTŚ. I tak 3 razy. A skręt w prawo - ciągle czerwone. Blisko 5 minut stania, kiedy wszyscy jadą, może doprowadzic do rozstroju nerwowego, szczególnie gdy ktoś się spieszy.

- Zgłosimy to do wydziału dróg i mostów, który odpowiada za synchronizację świateł w Rudzie Śląskiej. Niewykluczone, że wystąpiła jakaś awaria - dowiedzieliśmy się w Straży Miejskiej.

Najprawdopodobniej wystąpił jakiś błąd sterownika, który ciągle wykrywał nadjeżdżający tramwaj. Zielone wreszcie się zapaliło, ale po jakim czasie! Zdarzyła się wam już taka sytuacja?

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Dworzec PKP Ruda Śląska Chebzie

Na dworcu w Chebziu do pociągu już nie wejdziesz?

Chebzie Petla

Tramwaje sprzedają kawałek pętli w Chebziu

Liscie1

Wszędzie opadłe liście. Jedni grabią, inni czekają

Regionalizm

Jak zainteresować młodzież śląskością i tradycją regionalną?

Ela

Pomaga innym, teraz sama potrzebuje pomocy

Chorzow odpady komunalne

Od 1 czerwca odpady z miasta będzie odbierać nowa firma

Ulica Żeleńskiego, Ruda Śląska

Dziurawa ul. Żeleńskiego utrudnia życie