Zapisy na zimowisko już w poniedziałek!

In-nY Dom Kultury, jak co roku, zaprasza na zimowisko. Zapisy ruszają w poniedziałek o godzinie 8. rano. Liczy się metoda "kto pierwszy".

19 grudnia ruszają zapisy na organizowane przez In-nY Dom Kultury zimowisko. W programie turnusu między innymi kino, Aquadrom, wizyta w w gliwickim Funzeum, Kopalni Luiza, warsztaty z programowania 3D oraz spotkanie z Panem Pedro - mistrzem cyrkowych sztuczek.

Początek zapisów w najbliższy poniedziałek o godzinie 8.00. Organizatorzy proszą o cierpliwość, gdyż z racji mnóstwa chętnych system często się wiesza. Zapisów można dokonywać na turnus I (16-20 stycznia), II (23-27 stycznia) oraz na listę rezerwową.

- Zapisanie się na listę rezerwową nie oznacza zawsze gorszej pozycji, gdyż często mamy przypadki, że oboje rodzice, a nawet wujkowie, zapisują jedno dziecko kilkukrotnie, a później, po weryfikacji, miejsca się zwalniają. Ta sama sytuacja jest, gdy w ciągu 15 minut od rezerwacji nie wypełnimy formularza zgłoszeniowego - wtedy też miejsce jest zwalniane - mówią organizatorzy zimowiska.

Na zimowiska w Rudzie Śląskiej dostępnych jest 30 miejsc na każdy turnus. Pamiętajcie - kto pierwszy, ten lepszy! Koszt turnusu to 540 złotych.

Zapisy drogą elektroniczną:

Turnus I: Naciśnij TU

Turnus II: Naciśnij TU

Lista rezerwowa: Naciśnij TU

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Bieszczadzka Stodoła Zdjęcie Główne

Poznaj całoroczne apartamenty w samym sercu Bieszczad

Akukuotwarcie7

Śpiewy, tańce i zabawa. Akuku w Wirku ruszyło z przytupem!

Zdjęcie Główne

Poznaj fascynujący świat Papugarni Carmen w Katowicach

Zdjęcie Główne

Lubuskie – polska Toskania na zachodzie kraju

Basen nowy bytom1

"Mandatów zaufania" coraz więcej. A jak z realizacją?

Akuku8

Chcesz pomóc? Akuku czeka!

ZDJĘCIE GŁÓWNE

Odkryj magiczny Szydłów, zwany stolicą śliwki!