"Zakręt mistrzów" znów w oku kamery. To zdarzenie sprzed chwili - zobaczcie nagrania

To zdarzenie sprzed chwili. Najpierw, o 15.30, w poślizg wpadł jeden pojazd, niedługo potem, o 16.17 - zajechanie drogi, stłuczka i do stojącego przy skraju prawego pasa auta - wbiło się kolejne.

Zakretmi

Jest ślisko. Ale nie aż tak, żeby na łagodnym łuku wypaść z drogi. A jednak. "Zakręt mistrzów" na DTŚ-ce w Rudzie Śląskiej znów zbiera żniwo. Dzięki kamerom Business Control Monitoring - możecie zobaczyć co tam się wydarzyło.

15.30 - może nagłe hamowanie, może kiepskie opony. Najprawdopodobniej toyotka wpada w poślizg, obraca ją i "bezboleśnie" zatrzymuje się przy skraju prawego pasa ruchu.

Ale to nie koniec. 45 minut później - kolejna akcja. Najwyraźniej kierowca podczas zmiany pasa ruchu nie zauważył będącego w martwym punkcie auta na sąsiednim pasie i zajechał mu drogę. Kolizja i to tak nieszczęśliwa, że uderzone auto wbiło się w stojącą tam wcześniej toyotę. I niewiele brakowało, by zmiażdzyło stojącą obok swojego auta kobietę...

Uważajcie na tym odcinku - w kierunku Katowic tworzy się korek. Nawet po usunięciu zniszczonych aut - noga z gazu. Ten zakręt jest wyjątkowo pechowy!

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon