Zaginęła nastoletnia Karolina. Ostatni raz była widziana w Orzegowie

Karolina Galińska to 17-latka mieszkająca w Bytomiu. 8 grudnia około godziny 7.30 opuściła swoje mieszkanie i słuch po niej zaginął. Wiadomo, że miała się spotkać ze swoim chłopakiem. Co się z nią stało? Poszukiwania trwają.

131068922 201669084957376 4574319432383512909 n

Jak poinformowano na stronie Śladem Zaginionych, 10 grudnia nastolatka na krotką chwilę zalogowała się do Facebooka. Nie nawiązała jednak kontaktu z bliskimi. Prawdopodobnie to nie była ona, gdyż była kontrolowana. Dziewczyna od dnia zaginięcia przebywała prawdopodobnie w towarzystwie Romów, spośród których wywodzi się jej chłopak.


Rodzina romska opuściła mieszkanie z wtorku na środę mieszkali wówczas w Rudzie Śląskiej. Osoby z którymi przebywa zaginiona prowadzą wędrowny tryb życia. Z informacji, które uzyskaliśmy wiemy, że rodzina chłopaka, z którym spotykała się Karolina, ostatni raz była widziana w Rudzie Śląskiej, jednak nie było z nimi Karoliny – czytamy na stronie Śladem Zaginionych.


Wiadomo, że nastolatka miała przy sobie telefon. Karolina jest szczupła, ma długie blond włosy, niebieskie oczy i 165 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, czarne leginsy oraz czarne buty trapery. Od tego czasu mogła oczywiście zmienić ubranie. Miała przy sobie także ubranie cygańskie

Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komendą Miejską Policji w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 9 tel. 32 244 92 00. Można kontaktować się również mailowo: slademzaginionych@onet.pl.

fot. FB Śladem Zaginionych

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Związek z "marynarzem" mógł kosztować rudziankę blisko 50 tysięcy

Romans kosztował ją blisko 8 tysięcy złotych

Zatrzymany mężczyzna został aresztowany na 3 miesiące

3 miesiące aresztu za znęcanie się nad partnerką

Pomiary prędkości dziś w całej Polsce

Dziś w całej Polsce policyjna akcja "Prędkość"

Zatrzymani trafili do aresztów i więzień

Na święta poszukiwani wracają do domów. 15 zatrzymanych

Karta bankomatowa

Trochę się bał, ale kradł dalej. Odpowie za 19...

Policjalogo

Podczas rodzinnej sprzeczki rudzianin ugodził...

Policjalogo

Rudzianin spowodował kolizję. Miał prawie 3...