Zaginęła nastoletnia Karolina. Ostatni raz była widziana w Orzegowie

Karolina Galińska to 17-latka mieszkająca w Bytomiu. 8 grudnia około godziny 7.30 opuściła swoje mieszkanie i słuch po niej zaginął. Wiadomo, że miała się spotkać ze swoim chłopakiem. Co się z nią stało? Poszukiwania trwają.

131068922 201669084957376 4574319432383512909 n

Jak poinformowano na stronie Śladem Zaginionych, 10 grudnia nastolatka na krotką chwilę zalogowała się do Facebooka. Nie nawiązała jednak kontaktu z bliskimi. Prawdopodobnie to nie była ona, gdyż była kontrolowana. Dziewczyna od dnia zaginięcia przebywała prawdopodobnie w towarzystwie Romów, spośród których wywodzi się jej chłopak.


Rodzina romska opuściła mieszkanie z wtorku na środę mieszkali wówczas w Rudzie Śląskiej. Osoby z którymi przebywa zaginiona prowadzą wędrowny tryb życia. Z informacji, które uzyskaliśmy wiemy, że rodzina chłopaka, z którym spotykała się Karolina, ostatni raz była widziana w Rudzie Śląskiej, jednak nie było z nimi Karoliny – czytamy na stronie Śladem Zaginionych.


Wiadomo, że nastolatka miała przy sobie telefon. Karolina jest szczupła, ma długie blond włosy, niebieskie oczy i 165 cm wzrostu. W dniu zaginięcia ubrana była w czarną kurtkę z kapturem, czarne leginsy oraz czarne buty trapery. Od tego czasu mogła oczywiście zmienić ubranie. Miała przy sobie także ubranie cygańskie

Jeżeli ktokolwiek z Państwa posiada informacje na temat miejsca pobytu zaginionej prosimy o kontakt pod numerem alarmowym 112 lub z Komendą Miejską Policji w Rudzie Śląskiej ul. Hallera 9 tel. 32 244 92 00. Można kontaktować się również mailowo: slademzaginionych@onet.pl.

fot. FB Śladem Zaginionych

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Śmiertelne potrącenie na ulicy Tunkla

Tragiczne potrącenie na Tunkla

Pod kobietą załamał się lód

Chciała ratować psa, mogła zginąć

Policjanci mieli pełne ręce roboty w Sylwestra i Nowy Rok

Jak nam minął przełom 2022 i 2023-w policyjnych statystykach

Włamywacz usłyszał 9 zarzutów

Okradał budowane domy. Narzędzia sprzedawał w lombardach

Kontrole drogowe pozwalają wyeliminować z ruchu tych, którzy lekceważą przepisy

Z zakazem, z promilami, poszukiwani...

Kolizja na Drogowej Trasie Średnicowej

Chwila nieuwagi kierowcy mogła się skończyć karambolem

Policja prowadzi postępowanie

Kilku mieszkańców Rudy Śląskiej oszukanych w internecie