Zabójstwo w Rudzie Śląskiej. Kobieta zabiła pijanego konkubenta. Wbiła mu nóż w klatkę piersiową. Za zabójstwo grozi jej nawet dożywocie

54-letnia mieszkanka Rudy Śląskiej została zatrzymana. Usłyszała zarzut zabójstwa konkubenta. Doszło do niego w trakcie awantury domowej. Grozi jej najwyższy wymiar kary.

Kobieta w Rudzie Śląskiej zabiła swojego konkubenta

Rudzcy policjanci zatrzymali 54-letnią mieszkankę Rudy Śląskiej, która w trakcie awantury ze swoim partnerem, ugodziła go nożem w klatkę piersiową.

Zabójstwo w Rudzie Śląskiej

Po nocy spędzonej w policyjnym areszcie rudzianka usłyszała zarzut zabójstwa. Na wniosek śledczych i prokuratora sąd aresztował ją na trzy miesiące. Za popełnione przestępstwo grozi jej kara nawet dożywotniego więzienia.

Do zdarzenia doszło w minioną sobotę, 12 czerwca 2021 r. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policjantów, 59-letni rudzianin będąc pod wpływem alkoholu doprowadził do awantury z konkubiną, w trakcie której kobieta zadała mu cios nożem w okolice klatki piersiowej. Ugodzenie okazało się śmiertelne.

Na początku nie przyznała się do zabójstwa

Jednak rudzianka nie od razu przyznała się do ugodzenia nożem konkubenta. Wezwała na miejsce policję, tłumacząc, że znalazła go martwego po powrocie ze spaceru. Policjanci nie dali wiary w jej wyjaśnienia i zatrzymali 54-latkę w policyjnym areszcie.

Po zebraniu przez śledczych materiału dowodowego, prokurator przedstawił rudziance zarzut zabójstwa. Rudzki sąd podjął decyzję o jej tymczasowym aresztowaniu na trzy miesiące.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Więzienie

Fałszywy policjant z Rudy Śląskiej trafił za kraty

Policja

Wypadek na „zakręcie mistrzów” w Rudzie Śląskiej

Tik Tok

Rudzka libacja na TikToku. Na imprezie niemowlę

Policja

8 tys. zł mandatu za niewskazanie kierującego samochodem

Monitoring zajrejestrował wandala który chciał zniszczyć szlaban parkingowy

Próbował zniszczyć szlaban i ogrodzenie. Nagrała go kamera

Sprawca morderstwa w Rudzie Śląskiej aresztowany

Morderca 49-letniej nauczycielki liceum aresztowany

pieszy z telefonem

Zakaz korzystania z telefonu przez pieszych