Wystartował I Bieg „Osobno a jednak razem”. Każdy może dołączyć!

Smog 1488932 1280

Jak zachować sprawność w pandemicznych czasach? Siłownie i kluby fitness zostały zamknięte, ale bieganie wciąż jest dozwolone. To dobry sposób na szlifowanie formy. Kolejnym krokiem może być udział w I Biegu „Osobno a jednak razem”, organizowanym przez Fundację Go Life. To charytatywna impreza sportowa, w której można sprawdzić swoje siły w biegu lub jeżdżąc na rowerze.

Wydarzenie posiada jednak jeszcze jeden aspekt. Wszyscy uczestnicy biegowej imprezy mogą przyczynić się do budowania funduszu stypendialnego dla dzieci i młodzieży. Jak podkreśla rudzki magistrat, akcja potrwa do 15 grudnia, a na zwycięzców czekają cenne nagrody.

Warto dodać, że na uczestników czekają wspaniałe nagrody. Zdobywcy trzech pierwszych miejsc w każdej z konkurencji otrzymają vouchery na pakiet badań medycznych ufundowanych przez sponsora. A między 15 a 17 grudnia uczestnik biegu, który napisze jako pierwszy komentarz pod specjalnym postem na oficjalnym profilu biegu na Facebooku, wygra nagrodę główną, czyli zegarek sportowy marki Garmin o wartości około 3 tysięcy zł – wyjaśnia Dawid Wrzaszcz, dyrektor biegu z Fundacji Go Life

Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w biegu?

Uczestnicy będą musieli przebiec dystans 5 lub 10 km lub przejechać rowerem 30 km. Gdzie? Nie ma tu żadnego ograniczenia. Uczestniczyć w Biegu można w każdym zakątku Polski. Impreza wystartowała 15 listopada i potrwa do 15 grudnia. Po zakończeniu biegu lub przejazdu rowerowego uczestnik musi przesłać zdjęcie z podanym czasem biegu lub śladem w formacie GPX za pośrednictwem strony Timekeeper.pl (do 15 grudnia do godz. 23:59). Zgłoszenia uczestnictwa w konkurencji biegowej lub rowerowej można rejestrować TU!. Opłata startowa za udział w wydarzeniu, w zależności od rodzaju pakietu, wynosi 25, 50 lub 100 zł. Pełny regulamin dostępny jest TU!

fot. pixabay.com

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon