W najbliższy weekend dwa świetne wydarzenia dla fanów fauny i flory w katowickim Spodku. Giełdy terrarystyczna i akwarystyczna oraz Festiwal Kwiatów i Roślin

Dwie świetne imprezy odbędą się w ten weekend, 22 i 23 maja w katowickim Spodku. To giełda terrarystyczna i akwarystyczna oraz Festiwal Kwiatów i Roślin. Przeczytajcie o szczegółach tych wydarzeń.

Giełda terrarystyczna i akwarystyczna w katowickim Spodku

Podczas tej giełdy będzie można podziwiać niezwykłe okazy zwierząt z odległych zakątków świata! Czy zetknąłeś się kiedyś z Eublefarem albo z Drzewołazem Niebieskim? Okazja będzie już 22 maja w katowickim Spodku. Organizatorzy zapraszają wszystkich miłośników ptaszników, jaszczurek, mięczaków, żółwi, pajęczaków, węży, skorpionów, gekonów, kameleonów, modliszek i chrząszczy! Podczas imprezy możliwy będzie zakup akcesoriów zarówno z zakresu terrarystyki, jak i akwarystyki!


Katowice, Spodek
22-23 maja 2021
Wstęp w godzinach 10.00-18.00
Bilety ONLINE: https://ticketexpo.online
Normalny – 10 zł
Ulgowy – 5 zł (emeryci, renciści, młodzież do 18. roku życia)
Bezpłatnie – dzieci do 5 lat

Więcej informacji na stronie wydarzenia https://www.facebook.com/event...

Festiwal kwiatów i roślin w katowickim Spodku

Tego samego dnia obędzie się także Festiwal Kwiatów i Roślin. To jedno z najbardziej zielonych wydarzeń na mapie Polski odbywa się cyklicznie w różnych miastach.

– Festiwal stworzyliśmy dla wszystkich wielbicieli przyrody. Tylu przeróżnych roślin i kwiatów w jednym miejscu nigdy nie widzieliście! Zapewniamy, że Wasze oczy nie będą wiedziały, w którym kierunku patrzeć. – mówią organizatorzy.

Dlaczego warto przyjść na Festiwal Kwiatów i Roślin? Znajdziesz na nim wszystko, czego potrzebujesz do wystroju domu, ogrodu, mieszkania czy restauracji. Kwiaty cięte i doniczkowe, ale także dekoracje, nasiona oraz sadzonki.

Więcej informacji: Festiwal Kwiatów i Roślin. Wydarzenie na Fb
Bilety w przedsprzedaży:
https://ticketexpo.online
Bilety u kasjerów w dniu wydarzenia w cenie:
Wstęp płatny 10 zł.
Dzieci do lat 5 wstęp wolny

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon