Uwaga bielszowiczanie - przenieśli pocztę!

Nowoczesna placówka pocztowa w nowej lokalizacji. Dotychczasowa poczta w Bielszowicach, czyli Urząd Pocztowy Ruda Śląska 11 - była przy ulicy Edmunda Kokota 158. Nowa - kawałek dalej - przy Kokota 180.

Placówka w Rudzie Śląskiej zaprojektowana jest w nowej aranżacji, którą znacie już z innych wyremontowanych urzędów pocztowych w całym kraju. Do dyspozycji są dwa okienka, w których można załatwić wszystkie sprawy z oferty całej Grupy Poczty Polskiej oraz strefa handlowa. Placówka jest również dostosowana do obsługi osób niepełnosprawnych.

Lokujemy placówki tam, gdzie jest zapotrzebowanie na nasze usługi. Placówka w Rudzie Śląskiej jest przykładem działań w sieci pocztowej, które realizujemy wdrażając Strategię Poczty Polskiej na lata 2021–2023. Placówki muszą być tworzone lub alokowane do miejsc, które zapewniają ich rentowność, dodatkowo dotychczasowe będą przekształcane i rozwijane tak, aby maksymalnie wykorzystać ich potencjał sprzedaży usług i towarów handlowych – podkreśla Andrzej Bodziony, wiceprezes zarządu Poczty Polskiej. – Wsłuchując się w głosy naszych klientów będziemy też rozwijać ofertę handlową i zadbamy o jej atrakcyjną ekspozycję – dodaje.

Poczta w Bielszowicach czynna jest w:

  • poniedziałki w godz. 9.00–20.00,
  • od wtorku do piątku w godz. 9.00–19.00.

W placówce pocztowej będzie można m.in.: wysłać kartki, listy, paczki, skorzystać z usług finansowych – wpłaty, wypłaty. Ponadto założyć bezpłatne konto w Banku Pocztowym, wziąć kredyt lub wykupić ubezpieczenie. W Samoobsługowej Strefie Handlu można skorzystać z bogatej oferty asortymentu: kartek, karnetów, kopert, opakowań, prasy, książek, artykułów biurowych, a także upominków, artykułów dla dzieci i słodyczy.

Nowoczesna aranżacja placówki pocztowej
Poczta Polska

Oddajemy do dyspozycji naszym klientom nowoczesną placówkę w Rudzie Śląskiej. Cieszę się, że klienci będą korzystać z komfortowej, klimatyzowanej sali obsługi z lepszym dostępem do towarów handlowych. Mam nadzieję, że również docenią nową i przyjazną aranżację – podkreśla Klaudiusz Hercig, dyrektor Regionu Sieci Poczty Polskiej w Katowicach.

Na terenie Rudy Śląskiej funkcjonuje 17 placówek pocztowych, zaś w całym Regionie Sieci w Katowicach klienci mają do dyspozycji 692 placówek pocztowych.

źródło: Poczta Polska

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon