Usiadł za kółkiem, pił alkohol i doprowadził do kolizji z tramwajem. Teraz może jednak liczyć na nieco łagodniejszy wyrok?

Pijany 43-latek z Rudy Śląskiej doprowadził w Katowicach do kolizji z tramwajem. Uciekł, ale potem... wybrał się do Halemby, do tamtejszego komisariatu.

Policja Śląska
Policja Śląska

Mieszkaniec Rudy Śląskiej usiadł za kółkiem i... pił alkohol. Podróż przerwana została w Katowicach kolizją z tramwajem. 43-latek uciekł z miejsca wypadku, ale po pewnym czasie...

Mieszkaniec Rudy Śląskiej przyszedł do halembskiego komisariatu i poinformował dyżurnego, że spowodował kolizję z tramwajem w Katowicach, będąc pijanym. Dyżurny wezwał policjantów z drogówki, którzy przeprowadzili badania trzeźwości tak, aby biegły mógł orzec, w jakim stanie był 43-latek w chwili kolizji. Podczas badania mężczyzna miał w swoim organizmie promil alkoholu – relacjonują rudzcy policjanci.

Za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości, ucieczkę z miejsca zdarzenia drogowego i spowodowanie kolizji mężczyźnie grozi teraz kara. Na jej wymiar będzie jednak miał wpływ fakt, że 43-latek sam zgłosił się na komisariat.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

21-latek uciekał przed policją nie bez powodu

Uciekał przed policją i taranował radiowozy

Kierowca bmw uciekł, ale... wrócił

Uciekał przed "kibolami"?

Każdego dnia policjanci łapią nietrzeźwych kierowców

Blisko 3 promile za kółkiem. Rudzki dzielnicowy zareagował

Dwa samochody rozbite przez brawurę nietrzeźwego kierowcy.

Co z tego, że radar? "Zakręt mistrzów" znów w akcji

Policja (zdjęcie ilustracyjne)

Jeżdżą po Rudzie Śląskiej pod wpływem alkoholu i narkotyków

Allegro

Troje rudzian ofiarami internetowych oszustów

Zlodziej3

Poszukiwany złodziej. Poznajecie go?