"Urania" prosi o pomoc w zorganizowaniu "mikołajków" dla swoich najmłodszych zawodników

Trudna sytuacja finansowa w rudzkich klubach sportowych, zapowiedź zerowego wsparcia z budżetu gminy w przyszłym roku i zwykłe bolączki prowadzenia takiej działalności powodują, że o wszystko trzeba prosić. By zapewnić odrobinę radości młodym sportowcom - GKS "Urania" organizuje zrzutkę.

Urania

GKS "Urania" Ruda Śląska planuje zorganizować Mikołajki dla swoich ponad 150 zawodników.

- Oczywiście, jak wiadomo, wszystko wiąże się z kosztami, dlatego liczymy na państwa pomoc i wsparcie w akcji "Zostań Świętym Mikołajem w Barwach Uranii". Mikołajki to szczególny dzień w życiu każdego dziecka, a jakie to by było spotkanie z Mikołajem gdyby zabrakło prezentów - mówią organizatorzy akcji.

Plan jest taki, by kupić paczki dla każdego uczestnika, najlepiej takie same. Dlatego zarząd klubu liczy na wsparcie mieszkańców i fanów rudzkiego klubu. Pomóc można wpłacając darowiznę na ten cel, czy też poprzez pomoc bezpośrednią - zakup słodyczy, zabawek czy artykułów szkolnych. Dary można przynosić do siedziby klubu w Rudzie Śląskiej, przy ulicy ks. L. Tunkla 12.

- Mamy nadzieję, że w tym roku dzięki wam to się uda i tym samym uda nam się uszczęśliwić naszych zawodników. Radość ta jest bezcenna, dlatego liczymy na Wasze wsparcie - mówią członkowie klubu.

Każda osoba, która wpłaci minimum 19,21 zł na klubową zbiórkę i wyśle do Uranii maila z potwierdzeniem przelewu oraz dane kontaktowe - otrzyma pamiątkę. Zbiórka potrwa do 30 listopada. Link do zrzutki znajdziecie pod tym linkiem.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon