Trzeci Aldi w Rudzie Śląskiej. Jutro otwarcie!

Sieć Aldi otwiera kolejny market w Rudzie Śląskiej. To już trzeci, a wkrótce będzie jeszcze jeden. Najnowszy stanął w Bykowinie, przy Gwareckiej 36. Uroczyste otwarcie w środę o 6. rano.

Jacek Skorek
Aldi w Bykowinie otwiera się w środę o świcie

Z okazji otwarcia sieć zaplanowała specjalne promocje – 25 procent zniżki na odzież i obuwie. Klienci dostaną też bony na kolejne zakupy. Każdy kto w tygodniu otwarcia sklepu w Rudzie Śląskiej zrobi zakupy za 100 złotych otrzyma bony o łącznej wartości 100 zł (20 zł x 5) na kolejne zakupy.

Na odwiedzających sklep Aldi w Rudzie Śląskiej czekać będą atrakcyjne promocje na produkty marek własnych. Dodatkowo, w dniu otwarcia sklepu, klienci mają okazję skorzystać z degustacji asortymentu dostępnego tylko w Aldi. Degustacja odbędzie się przy specjalnie przygotowanych stanowiskach w godzinach od 11.00 do 19.00.

- Sklep w Rudzie Śląskiej przygotowany jest zgodnie z nowym konceptem wizualnym marki, którego motywem przewodnim jest świeżość, widoczna zarówno w sposobie aranżacji przestrzeni, jaki i asortymentu oraz jego ekspozycji. Łączna powierzchnia nowego Aldi wynosi ok. 1000 m2. Sieć zadbała również o dodatkowe udogodnienia dla klientów. Sklep wyposażony jest bowiem w krajalnicę do chleba i małe wózki zakupowe dla najmłodszych klientów. Tuż przy wejściu na klientów czeka komfortowy parking z uwzględnieniem dedykowanych miejsc dla rodzin z dziećmi, a także osób niepełnosprawnych. Sklep otwarty będzie od poniedziałku do soboty w godzinach od 6.00 do 22.00, a w niedziele handlowe od 9.00 do 20.00. Sieć zatrudniła kilkunastu pracowników na potrzeby nowo otwartej lokalizacji - podaje Luiza Urbańska z działu komunikacji Aldi.

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon