Trwają poszukiwania sprawców kradzieży

Dwóch mężczyzn i kobieta okradli sklep przy ul. Goduli 45. Straty poniesione przez właścicieli oszacowano na 900 zł. Łupem złodziei padły artykuły szkolne i zabawki.

1603979261370331


Śledztwo w sprawie kradzieży dokonanej w markecie w Goduli prowadzą policjanci z Komisariatu I. Do tej pory nie udało im się ustalić kim są sprawcy. Wiadomo jedynie, że to sprawka dwóch mężczyzn i kobiety. Jak wyjaśnia oficer prasowy rudzkiej KMP, w sprawie wykonano wiele czynności procesowych i pozaprocesowych, jednakże nie doprowadziły one do wykrycia sprawców. Dlatego też policjanci postanowili zwrócić się z prośbą o pomoc do internautów.

Sprawcami kradzieży są osoby wskazane na zdjęciach. Zdajemy sobie sprawę, że jakość otrzymanych zdjęć pozostawia wiele do życzenia, ale mamy nadzieję, że ktoś rozpozna na zdjęciach sprawców. Osoby rozpoznające sprawców prosimy o kontakt z Komisariatem Policji I w Rudzie Śląskiej, tel. 47 8541 510. Można też kontaktować się przez anonimową skrzynkę mailową „Powiadom nas”, dopisując w tytule kradzież KP1. Gwarantujemy anonimowość – wyjaśnia oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Rudzie Śląskiej.

fot. KMP w Rudzie Śląskiej

Subskrybuj rudzianin.pl

google news icon

czytaj więcej:

Substancje chemiczne Ruda Śląska

25 ton chemicznych substancji porzucono w Rudzie Śląskiej

Rat1

Naćpany 21-latek zaatakował ratownika medycznego

Nastoletni bandyta nie pierwszy raz stanie przed Sądem Rodzinnym

Wymuszenie rozbójnicze w biały dzień w centrum

Dmuchanie

Rudzianin zawiadomił policję. Kierowca był dziwnie pobudzony

Wcpr

998 będzie dalej funkcjonować, ale przełączy nas na 112

Wiczenia 8

Wybuch bomby w piwnicy - są ranni!

pieszy z telefonem

Zakaz korzystania z telefonu przez pieszych